Наші партнери | Дарниця.org

Наші партнери


Громадянський Рух Підтримки Реформ

Влада любить формалізувати життєві "правила гри". Саме для цього створюваася цей рух. Через світлу ідею підтримки реформ змусити владу на місцях хоча б виконувати передбачені Законами України обов"язки.


 

ВГО "Всеукраїнська профспілка працездатних інвалідів"

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Всеукраїнська профспілка працездатних інвалідів», що зареєстрована 11 листопада 2005 року,  займається фізичною, соціально-психологічною, духовною реабілітацією інвалідів та інтеграцією їх в суспільство, відпочинком, оздоровленням інвалідів, інвалідними  туризмом, культурою, освітою, професійною підготовкою, працевлаштуванням інвалідів, вирішенням їх трудових та соціально-економічних проблем.


ВГПО «ОБ’ЄДНАННЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО»

Ми – не політична і не комерційна організація. Серед нас немає олігархів и депутатів. МИ – звичайні люди зі своїми турботами і проблемами. У кожного з нас своя біда: у когось у тюрмі чоловік або син, хтось ризикує втратити бізнес, хтось вже втратив свободу, хтось залишився без даху над головою, у когось просто болить душа від того, що відбувається навколо…


Интернет-портал ПОЗНЯКИ-2

Проблемы невозможно решить без дальнейшей кропотливой системной работы по лоббированию наших интересов в органах власти и контроле за их решением.


Адвокат Ігор Говоров

  • Договорная работа
  • Юридический консалтинг
  • Представление интересов в суде
  • Представление интересов в международных судах

Чинність закону

 

 


фонд Єлеос


Дарницька Громадська Варта

Громадське об`єднання, яке займається забезпеченням громадського порядку та безпеки громадян у нашому районі

https://www.facebook.com/publicvarta

http://vk.com/publicvarta


Нагляд

Гражданское формирования "Нагляд",созданно в Дарницком районе Киева из небезразличных людей. Наша организация занимается предотвращением правонарушений и обеспечением порядка в Дарницком р-не Киева, защитой граждан, предприятий от преступных посягательств, общественным контролем над деятельностью органов власти, правоохранительных органов, и их должностных лиц  с целью выявления и прекращения разных видов злоупотребления властью. Организация создана на средства энтузиастов, которым не безразлично что происходит в нашем районе.


Якщо Ваша організація розділяє цінності публічност, звертайтесь через форму зворотнього зв'язку в розділі контакт з нами. 

Дарниця.org не має жодних зобов'язань перед будь-якою політичною партією, громадською організацією та не підтримує жодних публічних або політичних діячів.

Дарниця.org гарантує анонімність всім, хто до нас звертається (окрім випадків, коли автор сам цього забажає).