Робота у Sport Life | Дарниця.org

Робота у Sport Life

Луснуло терпіння працівників одного з філіалу мережі фітнес клубів „SportLife”, який розташовується на Дніпровській Набережній, 19а. Справа в тому, що керівництво даного клубу постійно та систематично затримує виплати заробітних плат своїм працівникам – без жодних обгрунтованих пояснень. Варто зауважити, що більшість співробітників – влаштовані на роботу не офіційно, та не виключена ймовірність того, що подібні випадки мають місце бути й в інших клубах даної мережі (яка нараховує 25 філіалів) Далі, нам вдалося поспілкуватися безпосередньо з працівниками вищевказаного клубу та дізнатися подробиці ситуації, що склалася.

Після того як керівництво клубу дізналося про те, що невдоволені працівники звернулися за допомогою з відстоювання своїх законних прав до відповідних інстанцій – почався тиск, який вилився в те, що від хлопців почали вимагати написати заяви про звільнення.

Далі, Вашій увазі пропонуються вищезгадані копії заяв до чисельних органів та інстанцій – з вимогою проведення відповідних перевірок та покарання винних.

 

Лишається тільки здогадуватися, скільки співробітників даного клубу невдоволені нинішним станом речей, проте продовжують мовчати – покриваючи тим самим аморальні та протиправні дії свого роботодавця

фото стенду працівників фітнес клубу „SportLife” (Дніпровська Набережна, 19а)

 

Напередодні, інформаційний сайт „Дарниця.org” висвітлював події, які виникли внаслідок того, що керівництво мережі фітнес клубів „SportLife” (по вул. Дніпровська Набережна, 19а) не виплачує зарплатню своїм співробітникам.

Отже, Вашій увазі пропонується аудіозапис розмови, яка відбулася між  працівниками даного клубу та його керівництвом.

З почутого можна зробити висновок, що керівник, після того, як дізнався про звернення хлопців у відповідні органи та інстанції – почав намагатися залагодити конфлікт. Паралельно дорікаючи співробітників у тому, що вони буцімто, вчинили негарно...

Далі, розмова продовжується. Керівник, Подрєзова Тетяна Василівна намагається добитися від хлопців написання заяви на звільнення. Співробітники ж, в свою чергу, готові написати заяви, проте лише після того, як з ними розрахуються та погасять всю заборгованність по зарплатні

Після чого, керівник Ярмоленко Марина Володимирівна розповідає хлопцям про внутрішню „кухню” клубу, та чому не все так „гладко”, як хотілося б. А також, про вплив нинішньої ситуації в країні – на життя мережі фітнес клубів „SportLife”. Окрім того, пані Марина стверджує, що при владі є люди, котрі  лобіюють інтереси даного клубу.

Кілька днів потомуспівробітники, яким не виплачується зарплатня – вирішили особисто навідатися до вищезгаданого клубу, аби висунути свої вимоги та відстояти законні права. Варто зауважити, що на допомогу прийшли представники незалежної громадської організації Об’єднання „Солідарність” – котрі зголосилися представляти інтереси невдоволених працівників.

Отже, прямуємо безпосередньо до приміщення „SportLife” на Дніпровській Набережній, 19а. Як бачимо, майже відразу з’являється керівництво клубу яке, в свою чергу – відразу вимагає негайно вимкнути відеокамеру.

Слід зауважити, що в приміщенні клубу встановлені відеокамери! Проте, це не заважає керівництву стверджувати, що відеозйомка заборонена!

У підсумку, після двохгодинного очікування керівництва з центрального офісу „SportLife”,а такожміліції (котру викликали охоронці фітнес клубу, та яка так і не доїхала на виклик) – ми нарешті дочекалися появи великих цабе.

На жаль, зазняти вище керівництво нам не вдалося. Та, поспілкувавшись з представником ГО Об’єднання „Солідарність” - керівництвом центрального офісу мережі було вирішено задовольнити вимоги співробітників та виплатити їм всю заборгованість по зарплатні (пообіцявши це зробити наступного ж дня).

На стенді – вже відсутні фото працівників, які відкрито виступили проти свавілля роботодавця.

Кілька тижнів тому, інформаційний сайт «Дарниця.орг» висвітлював непросту ситуацію, з якою зіткнулися співробітники фітнес клубу «Sport Life» (що розташовується на Дніпровській Набережній, 19а). Нагадаємо, що внаслідок систематичних затримок по виплаті заробітної плати окремі працівники клубу звернулися за допомогою до компетентних органів.

А наразі, отримано відповідь від Міністерства молоді та спорту України. Яке, на жаль, відмовляється надати будь-яку допомогу по даному питанню. Посилаючись буцімто на те, що Мінмолодьспорт не має прав та повноважень втручатися у діяльність мережі фітнес клубів «Sport Life». При цьому, як би ненароком підкресливши те, що власником зазначеної мережі є такий собі Єкімов Дмитро…

Кілька днів тому, інформаційний сайт „Дарниця.org” висвітлював відповідь Міністерства молоді та спорту України, яке не захотіло втручатись у ситуацію із спортклубом з приводу звернення співробітників фітнес клубу „SportLife” (на Дніпровській Набережній, 19а).

А наразі, отримано листа від Генеральної Прокуратури України. В якому повідомляється, що всі викладені у скарзі факти перенаправлені до Прокуратури м. Києва – для організації перевірки та прийняття рішень.

Кілька днів тому, ми висвітлювали лист-відповідь Прокуратури м. Києва (стосовно скандалу у фітнес клубі „SportLife” (по вул. Дніпровська Набережна, 19а)). Нагадаємо, що минулого разу столична Прокуратура „спустила” скаргу на Територіальну державну інспекцію з питань праці в м. Києві.

А наразі, отримано листа вже від Прокуратури Дарницького району. В якому, на жаль, ніяких „видимих зсувів” по даній справі не спостерігається: адже районний орган також перенаправив листа на ту саму Територіальну державну інспекцію з питань праці в м. Києві...

Здається, коло замкнулося. Лишається дочекатися відповіді від вищезгаданої інспекції.

Нещодавно, отримано листа від Міністерства доходів і зборів України (Головне управління Міндоходів у м. Києві). Цього разу, зазначене Міністерство інформує, що державною податковою інспекцією Дарницького району вже розпочато фактичну перевірку діяльності скандального філіалу фітнес клубу «Sport Life» (по вул. Дніпровська Набережна, 19а) – з метою виявлення викладених у скарзі правопорушень.

Нещодавно, було отримано листа від Київської міської державної адміністрації, зокрема – від Департаменту соціальної політики. В якому зазначається, що за інформацією ТОВ „Спорт Лайф Груп” трудові відносини між працівниками та вищезазначеним товариством відсутні. Тому, Департамент не знайшов нічого кращого, ніж перенаправити скаргу співробітників до інших інстанцій та, паралельно – порадивши скористатися безкоштовними юридичними послугами Профспілкової адвокатури.

У підсумку, даною відповіддю Департамент соціальної політики лише продемонстрував свою повну безпорадність у вирішенні подібних проблем – адже співробітники у зверненні вказували саме на те, що їм не виплачують зарплатню і працевлаштовані вони не офіційно

Отримано листа від Київської міської державної адміністрації, зокрема – від Департаменту соціальної політики. В якому зазначається, що за інформацією ТОВ „Спорт Лайф Груп” трудові відносини між працівником (який звернувся до компетентних інстанцій по допомогу з приводу порушення трудового законодавства з питань оплати праці, про ухилення від сплати податків та погроз щодо звільнення його адміністрацією вищезгаданого товариства) – відсутні!

Отримано чергового листа від Міністерства доходів і зборів України. В якому йдеться про наступне: Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом (ГУ Міндоходів у м. Києві) готове взятися за розплутування ситуації навколо діяльності мережі фітнес клубів „SportLife” – за умови надання документально підтверджуючої інформації.

Цікаво, які ще докази необхідні головному управлінню Міндоходів, аби зрозуміти те, що працівники (котрі звернулися за допомогою до низки інстанцій) дійсно були співробітниками фітнес клубу „SportLife” на Дніпровській Набережній, 19а (беручи до уваги численні фото, відео та аудіозаписи розмов з керівнивництвом)?

Далі, фото з особистого архіву колишніх працівників (від яких нині відхрещується фітнес клуб „SportLife”).

Окрім того, Вашій увазі пропонується тренувальний звіт (прізвища співробітників та клієнтів знеособлені з етичних міркувань).

Які ще докази потрібні?

Невдоволені співробітники фітнес клубу „SportLife” вкотре намагаються добитися справедливості! Наразі отримано чергову відповідь. Цього разу – від Слідчого відділу фінансових розслідувань ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві (підпорядкований підрозділ Міністерства доходів і зборів України). В листі зазначається, що до ДПІ Дарницького району надійшла колективна заява від працівників фітнес клубу „SportLife” (по вул. Дніпровська Набережна, 19а) – з приводу регулярних порушень трудового законодавства з боку керівництва закладу. Як стало відомо, спеціалісти податкової інспекції Дарницького району отримали від керівництва клубу пояснення:заявники не були та не є співробітниками даного закладу! Тим не менш, причетність до діяльності закладу двох із них - керівництво не змогло спростувати (непевне, це один з тих поодиноких випадків, коли людина дійсно працевлаштована у вищезгаданому фітнес клубі офіційно). 

У підсумку, всі матеріали перевірки були передані для подальшого розгляду до ДПІ Печерського районі (за місцем реєстрації платника податків, в даному випадку - фітнес клубу „SportLife” по вул. Дніпровська Набережна, 19а).

Цікавий факт:ще два працівники відмовилися від своїх претензій до „SportLife” (лишається здогадуватися чому)...

Співробітники фітнес клубу „SportLife” (по вул. Дніпровська Набережна, 19а) отримали листа від Прокуратури Дарницького району. В якому зазначається, що колективне звернення працівників стосовно порушення законодавства про оплату праці розглянуто та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Також повідомляється, що матеріали даної справи направлені до Дарницького РУ ГУ – з метою проведення відповідного розслідування

Нещодавно, було отримано листа від Служби безпеки України з приводу чисельних правопорушень з боку керівництва фітнес клубу „SportLife” по вул. Дніпровська Набережна, 19а. В якому зазначається, що колективне звернення співробітників направлено для розгляду до Головного управління Служби безпеки України у Києві та Київській області.

Тим не менш, незважаючи на небажання керівництва офіційно працевлаштовувати своїх працівників (напевне, з метою ухилення від сплати податків) – в Дарницькому районі не так давно відкрився новий філіал фітнес клубу „SportLife” по вул. Драгоманова, 40. 

Ось так:на чомусь (або на комусь) заощаджують – та споруджують нові клуби. Вочевидь, ставлячи особисті інтереси та зиск значно вище аніж створення сприятливих умов для своїх співобітників та репутацію мережі загалом.

Отримано чергового листа від Міністерства соціальної політики України, з приводу звернення колишніх співробітників фітнес клубу „SportLife” (по вул. Дніпровська Набережна, 19а). В якому наводиться ціла купа положень,  згідно яких - вищезгадане Міністерство не буде братися за розслідування діяльності „SportLife”.

Натомість, перенаправивши звернення заявників до Державної інспекції України з питань праці, з метою подальшого проведення відповідних перевірок.

Колишні співробітники фітнес клубу „Sportlife” отримали відповідь від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Здавалося б, саме цей представник феміди апріорі повинен допомогти (або, як мінімум, зацікавитися у вирішенні даної ситуації) - особливо беручи до уваги досить вагомі важелі, котрі знаходяться „в руках” Уповноваженого. Але, на жаль, все виявилося зовсім не так: Уповноважений спромігся лише відкрити провадження (що цілком зрозуміло) та перенаправити звернення до Територіальної державної інспекції з питань праці у м. Києві. При цьому, навівши в листі низку законів та правових засад – згідно яким Уповноважений Верховної Ради України з прав людини не має права безпосередньо втручатися в дану справу.

Наприкінці, порадивши заявникам звернутися до суду.

Отримано чергового листа від Головного управління Міндоходів у м. Києві (Міністерство доходів і зборів України) з приводу порушення трудового законодавства та ухилення від сплати податків мережі фітнес-клубів «SportLife» (зокрема, по вул. Дніпровська Набережна, 19а). Цього разу управління інформує, що зобов’язує підпорядковані їй структурні підрозділи (конкретно які – не зазначається) скоординувати спільні дії для організації відповідних перевірок.

P.S.:Зверніть увагу на те, як дане управління зазначило назву мережі фітнес-клубів! Що це? Елементарна неуважність співробітників ГУ Міндоходів чи навмисно зроблена помилка – задля гальмування розслідування даної справи?Адже ні для кого не секрет, що «SportLife» - досить велика компанія, яка має свої важелі впливу (не виключено, що навіть на державні органи та структури)

Неодноразово, народний сайт „Дарниця.org” висвітлював скандальні перипетії, які утворилися навколо відомої мережі фітнес клубів „SportLife”. Враховуючи чисельні правопорушення (невиплату заробітних плат своїм співробітникам, неофіційне працевлаштування, тощо) та беручи до уваги теперішні відносини між двома, колись дружніми країнами - громадська організація ініціювала звернення на прем’єр-міністра України Яценюка А. П. з проханням ввести відповідні санкції до мережі фітнес клубів „SportLife”. Засновник та власник якої, між іншим – громадянин Росії...

А наразі маємо відповідь! Проте, не від Прем’єр-міністра України. Лист надійшов від Генеральної Прокуратури України на яку, власне, й було перенаправлено звернення громадської організації. У підсумку, Генпрокуратура надіслала викладену інформацію ГО для подальшого розгляду на:Державну інспекцію України з питань праці, Міністерство внутрішніх справ України, Державну фіскальну службу України та Державну службу фінансового моніторингу України. 

Перелік вражає. Маємо надію, що це стане ще одним поштовхом для чисельних державних установ більш ретельно та відповідально поставитися до правопорушень з боку мережі фітнес-клубів „SportLife”, та нарешті зробити дієві та ефективні кроки щодо покарання недобросовісних роботодавців.

В отриманому листі від Департаменту соціальної політики (КМДА) попри чисельну присутність наведених нормативів з приводу законів про працю в Україні, у відповіді зазначається, що за результатом перевірки мережі фітнес клубів (яку здійснила ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві) було встановлено, що позивачі все ж таки працювали в „SportLife” з 14.02.2013 до 09.04.2014 року! Як бачимо, незважаючи на неодноразові спростування керівництвом трудових відносин з колишніми співробітниками – перевірка довела зворотнє! Окрім того інформується, що адміністрація клубу неналежним чином оформила трудові відносини із найманими працівниками (не сплачуючи відповідних податків).

У підсумку, матеріали перевірки були перенаправлені до Прокуратури м. Києва. 

Продовжуємо розглядати титанічну боротьбу за справедливість колишніх співробітників фітнес клубу «Sport Life» з керівництвом вищезгаданої мережі.  Державна податкова інспекція у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві провела фактичну перевірку філіалу мережі по вул. Дніпровська Набережна, 19а. В процесі якої з’ясувалося, що позивачам свого часу виплачувалася зарплатня, проте відповідні податки до бюджету, звісно не перераховувалися. Отже, «Sport Life» грубо порушив низку пунктів та статтей Податкового Кодексу України. Окрім того, вельми цікавим виявилося письмове пояснення керівництва клубу. В це важко повірити, цитуємо: „ТОВ «Спорт Лайф Груп» не отримує будь-яких доходів!” Рівень альтруїзму мережі фітнес клубів зашкалює! Просто небачувана філантропія!

У підсумку, матеріали проведеної перевірки передано до низки інстанцій (включаючи Прокуратуру м. Києва).

Місяць тому, районний сайт «Дарниця.org» знайомив читачів із відповіддю Адміністрації Президента України, яке надійшло колишнім працівникам фітнес клубу «SportLife» щодо чисельних порушень з боку керівництва вищезгаданої мережі. Нагадаємо, що Управління з питань звернень громадян головного керманича країни перенаправило звернення позивачів до Прокуратури м. Києва.

А наразі отримано листа від столичної Прокуратури яка, на жаль, діє за старим та передбачуваним сценарієм – «спустивши» звернення на Прокуратуру Дарницького району. 

В свою ж чергу Дарницька Прокуратура (після повторного звернення колишніх працівників щодо неналежного розслідування даної справи) за результатами вивчення матеріалів – визнала проведення досудового розслідування неефективним! У підсумку, районна Прокуратура буде намагатися притягнути винних осіб до відповідальності! Досить несподіваний поворот подій!..

Колишні працівники „Sport Life” отримали низку листів від державних органів та інстанцій. Зокрема, від Служби безпеки України – з приводу бездіяльності з боку співробітників Дарницького РУ ГУ МВС України в м. Києві. Отже, СБУ зазначає, що викладені у зверненні питання не відносяться до компетенції вищезгаданого органу. У підсумку, СБУ перенаправила листа для подальшого розгляду на Прокуратуру м. Києва.

Також, отримано листа від Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві. В якому інформується про те, що звернення колишніх співробітників „Sport Life” перенаправлено до Дарницького РУ ГУ (зокрема підполковнику міліції Сліпчуку О. С.) для приєднання до матеріалів кримінального провадження.

Окрім того, хлопці вдруге звернулися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – стосовно тривалого й неналежного розслідування відкритого кримінального провадження. Як наслідок, Уповноважений Верховної Ради направив відповідного листа Прокурору м. Києва Юлдашеву С. О. для перевірки викладених фактів.

З місяць тому, районний сайт „Дарниця.org” висвітлював звернення громадської організації до Прем’єр-міністра України стосовно порушень трудового законодавства керівництвом фітнес-клубу „SportLife”. А також – лист від Генпрокуратури (який надійшов внаслідок перенаправлення звернення Яценюком А. П. на вищезгадану систему).

А наразі маємо відповідь від Міністерства Внутрішніх Справ України (Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю). Яке, в свою чергу, не сильно себе обтяжуючи - перенаправило листа на ГУМВС України в м. Києві.

Окрім того, надійшов лист й від Державної інспекції з питань праці (Держпраці України). Яка зазначає про те, що відповідну перевірку може здійснити виключно з дозволу Кабінету Міністрів України.

Виходить якесь замкнуте коло:Кабмін спускає для розгляду звернення на Генпрокуратуру, котра далі перенаправляє листа на інстанцію – яка нічого не збирається робити без дозволу Кабміну!

Враховуючи вищевикладене, громадська організація ініціювала повторне звернення до Прем’єр-міністра України з проханням вжити більш дієвих заходів щодо даної справи.

Отримані чергові відповіді з приводу звернення щодо неправомірної діяльності мережі фітнес клубів „Sportlife”. Цього разу, надійшов лист від Служби безпеки України. Яка зазначає, що згідно законодавчо визначеної компетенції – правові підстави для перевірки мережі відсутні! Звідси, напрошується цілком логічне питання:навіщо перенаправляти звернення до органу, в якого немає повноважень щодо здійснення відповідної перевірки?

Йдемо далі та розглянемо відповідь від Міністерства соціальної політики України. Яке в свою чергу, на виконання доручення Кабінету Міністрів України розглянуло лист громадської організації та дійшло до висновку, що фітнес клуби „Sportlife” в переліку підприємств-боржників по виплаті заробітної плати не знаходяться. Окрім того, інформуючи про те, що перевірка може бути здійснена виключно з дозволу Кабміну! Або ж за заявкою суб’єкта господарювання (тобто безпосередньо за проханням „Sportlife”)!Дежа вю...

Отримано відповідь від Державної фіскальної служби України з приводу невиплати заробітних плат колишнім співробітникам мережі фітнес клубів „Sport life”. Котра, в свою чергу, перенаправила звернення громадської організації до Головного управління ДФС у м. Києві для подальшого розгляду.

Окрім того, надійшов лист від Міністерства доходів і зборів України. Яке поінформувало про те, що ідентифікувати дільність торгової марки „Sportlife” неможливо – оскільки не вдалося виявити код ЄДРПОУ. 

Просто неймовірно! Хіба громадська організація повинна надавати подібну інформацію для подальшого руху даної справи?Чи можливо Міністерству доходів і зборів України ще піднести на білому блюдці з блакитною облямівкою відео із щиросердним визнанням президента „Sportlife” Дмитра Єкімова, в якому він розкриває всі гріхи та темні схеми діяльності його мережі? Та й у випадку надання подібних фактів, навряд чи це хоч трохи змусило б державні органи та структури до дієвих кроків...

Ганьба!

По справі мережі фітнес клубів «SportLife» отримана чергова відповідь! Цього разу від Державної служби фінансового моніторингу України. Яка, власне нічим не здивувала, поінформувавши про те, що за дорученням Генпрокуратури розглянула звернення громадської організації та дійшла до висновку, що питання невиплат заробітних плат працівникам клубу не відноситься до компетенції Держфінмоніторингу.

Окрім того, внаслідок повторного звернення громадської організації до Прем’єр-міністра України Яценюка А. П. – за дорученням Кабміну надійшов лист від Міністерства соціальної політики України. Яке зазначає, що контроль за додержанням трудового законодавства здійснюється Державною інспекцією України з питань праці шляхом проведення перевірки підприємств.

Напрошується питання: навіщо тоді Кабінет Міністрів Україниперенаправляє звернення ГО до структури, яка не має повноважень втручатисяв дану справу? Два варіанти: або це некомпетентність працівників Кабміну, або ж очевидне небажання займатися розслідуванням діяльності мережі фітнес клубів «SportLife» - шляхом надсилання звернення «кому завгодно» - аби особисто не займатися резонансною справою. Тим більше, що дозвіл на відповідну перевірку може надати виключно Кабмін…

В будь-якому випадку це неприпустима позиція представників владних структур.

Здається, скандальна справа мережі фітнес клубів „Sport Life” досягає свого апогею! Адже навіть Прокуратура міста Києва визнає досудове розслідування неефективним. Інформуючи про те, що під час розслідування вікритого провадження стосовно діяльності „Sport Life” допущена незрозуміла тяганина. В зв’язку з чим, Дарницьким РУ внесено подання столичному ГУ МВС України в м. Києві про усунення порушень вимог кримінального процесуального законодавства. Також, з метою зрушення справи з „мертвої точки”, начальник слідчого відділу Дарницького РУ призначив іншого слідчого. Втім, є великі сумніви, що це хоч якось допоможе притягнути винних до відповідальності...

Окрім того, надійшла інформація про те, що керівництво „Sport Life” теж не дрімає! Адже вони, внаслідок проведених перевірок та винесених рішень, зокрема: про застосування до мережі фінансових санкцій, вимог сплатити борг та інших повідомлень і рішень (котрі, звичайно, підтверджували обгрунтованість претензій колишніх співробітників клубу), в свою чергу - звернулися до суду з позовом до державної податкової інспекції у Печерському районі головного управління Міндоходів у м. Києві! З вимогою скасувати вищевказані рішення! На підставі того, що докази, які надали колишні працівники клубу – по факту недійсні (пояснення фізичних осіб і копії квитанцій - не являються первинними документами. Аудіо та відеоматеріали – здобуті незаконним шляхом)!

В ході перевірки з’ясувалося, що колишні працівники таки мали трудові відносини із „Sport Life”...

Також, Печерське ДПІ підрахувало низку правопорушень та зобов’язало стягнути з клубу „Sport Life” борг, штрафні та фінансові санкції у сумі 44,586грн., 45,946грн. та 118,662грн. (загалом -  209,194грн.)! Щоправда згодом, сума штрафів була зменшена...

Далі – результати перевірки діяльності клубу „Sport Life”.

На жаль, ми все частіше стаємо свідками того, як сучасна бюрократична система відповідей на звернення та скарги громадян влаштовує «рух по колу», скидує проблему на інших учасників державних органів і структур, або просто ігнорує населення. Тобто робить все можливе, аби шляхом відповідей «повних води» дати зрозуміти пересічному мешканцю – нічого не світить! А кількість та якість змісту та складу відповіді як би натякають – це безглузда та марна річ. Тим не менш, громадська організація продовжує турбувати своєю наполегливістю найвищі керівні ланки нашої держави – аби максимально їх поінформувати та, нарешті – домогтися справедливості!

Як приклад – справа мережі фітнес-клубів «Sport life» - котра буквально вибухнула  внаслідок зухвалих та систематичних порушень з боку керівництва мережі. А наразі, громадська організація звернулася до Секретаря ради Національної безпеки і оборони України Турчинова О. В. – з проханням вжиття відповідних заходів реагування.

А наразі отримана відповідь від апарату РНБОУ. В якій інформується про те, що звернення ГО перенаправлено на Міністерство внутрішніх справ України. Маємо надію, що хоч поінформованість РНБОУ хоч якось допоможе та вплине на процес розслідування резонансної справи…

Зі місяць тому, районний сайт «Дарниця.org» інформував читачів про скаргу громадської організації до РНБОУ – стосовно порушень з боку керівництва мережі фітнес клубів «Sport Life». Слід зауважити, що паралельно із вищезгаданим листом, ГО ініціювала аналогічне звернення на Службу безпеки України.

А наразі, від СБУ отримана відповідь. В якій інформується про те, що відносно керівництва «Sport Life» Прокуратурою Дарницького району відкрито кримінальне провадження. Матеріали справи передані до слідчого відділу Дарницького РУ. Ведеться досудове розслідування.

Отримано чергову відписку від Міністерства внутрішніх справ України (а саме – від Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю) щодо порушення трудового законодавства керівництвом «Sport Life».

В якій інформується про те, що за відкритим кримінальним провадженням Голосіївське РУ проводить досудове розслідування. А скаргу громадської організації, так би мовити - «взято до уваги»… 

Провадження розпочате за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого 1-ю частиною 175-ї статті Кримінального Кодексу України

Споріднене до проблеми: 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.