Пункт бомжелізації (Зачинено) | Дарниця.org

Пункт бомжелізації (Зачинено)

Между двух детских площадок стояла непонятная постройка. Уже месяц там принимают вторсырье. Теперь спокойный двор стал притоном бомжей и алкашей. они спят на детской площадки, писают и рыгают везде. мусор сносят к будке и оставляют до утра. Приемка работает с 7 утра. с 5 утра ужасный звук пустых бутылок будет. Вонь во дворе. милиция не реагирует. ЖКХ не реагирует. 1551 не реагирует. помогите если вы реальные. Дети гуляют среди мусора и бомжей. Дворники не успевают убирать.

Дмитрий, Дарницький район, Соломии Крушельницкой 3

В  приміщені для двірників у жителів будинку №3 по вулиці С. Крушивницької  біля двох  дитячих майданчиках відкрито прийом вторинної сировини (тобто прийом пляшок та алюмінієвих банок).  Графік роботи с 7.00 до 20.00 години.

Дмитро, мешканець будинку № 3 розповів:

  - Починаючи с 4-5 годин ранку приходять бомжі, алкоголіки  приносять тару та починають викладати біля пункту прийому вторинної сировини. Потім чекають на майданчиках та біля під’їздів до 7 ранку.  Дзвін пляшок та алюмінієвих банок  голосний та його чутно цілий день.  Дитячі майданчики перетворилися на смітник.  Бомжі справляють свою нужду на або біля  майданчику. На майданчик неможливо вийти с малими дітьми погуляти.  Вони складають свої речі в підвалах нашого будинку та були випадки їхнього проживання в підвалах…

    Зверталися в ЖКХ с проханням закрити прийом вторинної сировини та нам відповіли що це приміщення не відноситься до ЖКХ.

     Зверталися за допомогою в контактний центр міста Києва 1551 та наше звернення було проігноровано.

     Викликали міліцію та міліція на виклик не приїжджає. 

У зв’язку з цим 29 липня 2014 року було проведено збори з вирішення цієї проблеми. З усіх жителів зібрали підписи і написали листи місцевій владі з проханням:

1.  Провести перевірку роботи прийомного пункту вторинної сировини.

2.  Припинити діяльність прийомного пункту.

3.  З’ясувати хто власник та притягнути до відповідальності.

3.  Зобов’язати пункт прийому вторинної сировини привести дитячий майданчик до ладу (а саме замінити пісок та пофарбувати).

Ми сподіваємося на допомогу!!!

Кілька місяців тому, ми висвітлювали крайнє невдоволення мешканців прилеглих будинків по вул. С. Крушельницької, 3 – з приводу діяльності пункту прийому вторинної сировини.

Після чисельних скарг жителів – громадська організація ініціювала запит на Дарницьку райдержадміністрацію з проханням надати відповідну інформацію про даний пункт.

А наразі маємо відповідь від розпорядника! Отже, орендар на прізвище Кириченко Л. Г. здійснює свою дільність відповідно із укладеним договором з ЖБК „Концертний-2” в особі голови правління Вєровчука О. П.

Тож, в першу чергу, жителям необхідно провести роз’яснювальну роботу безпосередньо із головою правління кооперативу – з метою якнайшвидшого розірвання договору із „незручним” орендарем.

Між тим, слід зауважити, що даний випадок не поодинокий в Дарницькому районі. Мешканці звертаються до депутата Київради Гончарова В. В. з аналогічними проблемами щодо діяльності пунктів прийому вторсировини, зокрема:по вул. Олійника, 3, Урлівська, 10а та Ревуцького, 29. У підсумку, депутат перенаправив листа на голову Дарницької РДА...

+10
-10
 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.