Прибудинкове озеро на Бажана | Дарниця.org

Прибудинкове озеро на Бажана

Через дощі потерпає вся Україна, а коли дощі проходять, а сонця нема (особливо це актуально восени), то вже потерпають мешканці через болото у дворі між вул. Бажана, 7-а та Бажана 7-б. Так зване болото утворюється щоразу після опадів через стік, що забитий багато років. 

Оскільки вода не проточна, то вода в "болоті" застоюється та цвіте. В теплу пору року мошкара облаштовує собі "кубло" - скаржаться мешканці.

На їхні скарги ніхто не звертає уваги, а останього разу водостік чистили аж в 2005 році.

Десь в цьому місці під водою знаходиться забитий водостік

Якщо до морозів вода сама не висихає, то взимку утворюється безкоштовна ковзанка...

Не дивлячись на те, що несанкіоноване владою озеро  трохи підсохло, все одно залишилається новоутворенною водоймою на карті Дарницького району.

Цьому озеру мешканці мають завдячувати ось цьому забитому стоку. Деякі навіть пробували перегоняти воду насосними станціями pedrollo, взятими на сайті mynasos.kiev.ua

За словами мешканців, останній раз його чистили в 2005 році, коли нинішній голова Дарницької РДА Сергій Вітковський був заступником та переймався питанями житлово-комунального господарства та благоустрiю району.

Дарниця.орг просить усiх, хто з цього приводу звертався до уповноважених органiв, повiдомити наш сайт про це.

 

Мы 18.08.12г. сделали запрос об образовании луж по улицам Ревуцкого, 29 б и Бажана, 7 а. В этих местах постоянно после дождей образовываются довольно таки большие лужи, которые местным жителям приходиться преодолевать с определёнными сложностями.

Дарницкая администрация прислала ответ по ликвидации причины образования лужи возле дома по Бажана, 7 а. Но, почему-то не упомянули чиновники про проблемную лужу на Ревуцкого. Наверное, забыли… Бывает!

Сергей Котов 

Мешканці вже хотіли писати слова подяки на ім'я голови Дарницької райдержадміністрації Сергію Вітковському за конкретну справу - організовано роботу по очищеню зливоприймального колодязя, аж раптом (!), зненацька, учора, 25 вересня 2012 року, в місті-герої Києві та Дарницькому районі зокрема, сталася злива!

Ось наслідки на ранок 26 вересня 2012 року:

(фото надіслали мешканці)

Нагадаємо, що листом від 27.08.2012 № 6617/02 перший заступник голови В.Пінчук повідомив, що зливоприймальний колодязь прочищено та його стан контролюється працівниками ЖЕД 203. 

От Вам і контроль....

 

Після звернень до районної влади, поважна людина на прізвище Пінчук проінформувала нас про те, що за зливоприймальним колодцем слідкують працівники місцевого ЖЕД 203.

Сьогоднішні фотографії підтверджують це. Калюжа після вчорашнього дощу утворилась, але стала менше. Прогрес? Ми важаємо, що так.

Дарниця.org ініціює кампанію по віддяченню голови Дарницької РДА якщо йому та його підлеглим вдасться організувати роботу по ліквідації цього "заливного лугу".

(фото надіслали мешканці 09.10.2012)

 

Ми вже повідомляли про озеро на Бажана 7-а. Також ми публікували лист-відповідь першого заступника голови Дарницької РДА С. Пінчука від 27.08.2012 за № 6617/02 про те, що роботи по прочищенню зливоприймального колодязя та зовнішньої зливостічної каналізаційної мережі ВИКОНАНО (!), а санітарно-технічний стан зливоприймальних мереж контролюється працівниками ЖЕД №203.

26 вересня 2012 року в приміщенні Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Кошиця, 11) під керівництвом голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Вітковського відбулась розширена нарада з питань проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану району.

Нагнали цілий зал

Пройшло ще 1,5 мясяця з дня наради, як 17-го вересня в Дарницькому районі пройшов дощ. Цей дощ також пройшов по Бажана, 7-а, там де прочищений зливоприймальний колодязь, а за санітарно-технічним станом слідкує ЖЕД №203. Мешканці кажуть, що за санітарно-технічним станом ще якось слідкували десь у 2005-2006 роках та відповідно чистили.

Зі зміною статуса Сергія Івановича Вітковського з заступника по ЖКГ на голову Дарницької РДА нічого НЕ змінилось, принаймні на подвір'ї по вул. Бажана, 7-а.

Наслідки роботи апарату Дарницької РДА, та проведених нарад на папері можно наочно побачити в житті:

(фото зробили та надіслали мешканці 18.10.2012)

Окрім за обіцяним контролем за зливоприймальним колодязем, хтось давав дозвіл на встановлення цих "крабів"? Якщо ні, то це порушення благоустрою. А в осінній місячник благоустрою діє мараторій на порушення благоустрою (вибачте за тавтологію). Ми сподіваємось, що Сергій Іванович не доведе ситуацію до колективного звернення до Попова, тим паче, що окрім місячника зараз йде звітна компанія Партії Регіонів. 

Замість того, щоб контролювати праціників ЖЕД 203, на парадних поразвішували листи про те, що зливоприймальний колодязь прочищено!

(оголошення провисіло всі вихідні)

Судячи з фотознімків, на парадних була розвішена роздруківка копії листа, що розміщений на офіційному сайті Дарниця.org:

Але ж мешканці не дурні та не сліпі! Щоразу після дощу, в них на подвір'ї утворюється Дарницька Венеція.

Пр. Бажана, 7-а - 7-б.

01.11.2012.

Без коментарів.

За неналежний контроль за станом зливоприймальних колодязів працівників ЖЕД №203, та неналежний контроль з боку керівників району та першого заступника голови ДРДА С. Пінчука зокрема, на адресу голови КМДА відправили скаргу.

Так, це не подяка, але ж скільки можна над цілим будинком людей знущатись та надсилати брехливі відписки?

Шановні мешканці, вгомоніться нарешті. Зі зливом на пр. Бажана 7-а (б) може й не все добре, але він знаходиться в задовільному санітарно-технічному стані вже багато років.

Калюжа-озеро, що виникає, пересихає влітку та замерзає взимку.

Може колись зливний колодязь, через котрий виникає це озеро, все-таки буде відремонтовано - ви ж сплачуєте за утримання прибудинкових територій.

Нижче мешканці будинку по вул. Бажана 7-а надіслали 19.01.2013 р. фотозвіт того самого зливоприймального колодязу (навпроти буд. 7-б), що знаходиться у задовільному стані.

Ці фото будуть поширені разом зі скаргою про неправдиву інформацію на ім'я першого заступника КМДА Мазурчака О.В. 

Коли його останній раз прочищали? Невже не зрозуміло, що за речення в листах потрібно відповідати? Якщо це задовільний стан, то який тоді незадовільний?

А це - краби. На них реакції поки що нема.

Минулого разу на офіційному сайті Дарниця.орг ми опублікували лист, згідно якого проводилось обстеження з якого виходить, що необхідно виконати реконструкцію існуючої мережі на вході в колектор, а для цього необхідні цільові кошти з міського бюджету. Виходить, що 2000 грн. від Сергія Вітковського до платні за утримання прибудинкових територій замало? До речі, замість троянд, там можна розводити лілії.

І хто вирішив, що якщо його не чистити, то необхідно реконструкція? Треба мабуть запросити акт обстеження, хоч будемо знати, хто його обстежував поіменно.

Ну а поки що, пропонуємо подивитись як вяснянно та гарно виглядає цілорічне озеро на Бажана, 7-а.

На протязі всієї осені та зими жителі будинків по пр-ту Бажана, 7а, 7б та прилеглих територій у буквальному сенсі потерпали - через жахливий стан зливоприймальних колодязів, які абсолютно не справлялися з покладеними на них функціями. Внаслідок чого - постійне підтоплення (яке унеможливлює передбачену стоянку автомобілів в даному місці), ожеледь, тощо. Проте, численні скарги жителів не принесли позитивних результатів та зводилися до одної відповіді:мовляв, зливостоки знаходяться в задовільному стані.

І ось, нещодавно - отримано чергового листа... Цього разу – від КМДА (яка доручила КП „Дирекція замовника з управління житловим господарством Дарницького району м. Києва” перевірити працездатність зливних стоків за вищевказаною адресою).

Вражаюче! Та вони також - не бачать ніяких проблем!

Скажіть те ж саме мешканцям – котрим остогидла регулярна присутність величезних калюж та пов’язані з цим незручності!

Через декілька років мешканці трьох будинків по пр. Бажана, 7а, 7б та 7в будуть святкувати юбілей наявності прибудинкового озера. 

Як відомо, за інформацією структурного підрозділу КП "Дирекція замовника з управління житловим господарством Дарницького району міста Києв" ЖЕД-203 зливоприймальні мережі на прибудинковій території зазначених житлових будинків знаходяться у робочому стані.

Отже, Дарницький район до майбутнього осінньо-зимового періоду 2013-2014 готовий!

Але тоді чому вода не уходить? Незабаром почнуться рясні аномальні опади, потім чомусь наступить мороз і озеру перетвориться на ковзанку, як це було в УСІ попередні роки.

Схоже, щорічне осіннє підтоплення на пр. Бажана 7-а потроху набирає обертів в окремо взятому подвір'ї.

До речі, подвіря прибирається. Агітація будівельників майбутнього Дарниці разом вже прибрана

Навіть, власник евакуював малорухливий ЗАЗ-968 із зони будівництва конкретними справами підтоплення.

До речі, "краби" для паркування встановили даремно. Хіба що як причал для лодок. 

Споріднене до проблеми: 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.