Пам'ятник недбалості (ПРИБРАНО) | Дарниця.org

Пам'ятник недбалості (ПРИБРАНО)

Мешканці по вул. Олійника давно вже звикли до пам'ятки людському недбальству у незвичному вигляді. Мова йде про вантажний автомібіль поруч із центром адміністравних послуг. Це авто понад вже 10 років з'їдає іржа, він заважає пожежному, не дай Боже, проїзду, є місцевим мусорним полігоним, а районній владі та комунальним службам нема до цього діла.

Непасивні мешканці звернулись до уповноважених на те чиновників.

(Скан-копію листа надіслали мешканці. Оскільки є п.6 статті 6 закону України «Про захист персональних даних», сайт Дарниця.org знеособлює дане звернення на відміну від недолугих чиновників з Дарницької рда)

Ще жодному голові району не вдалося вирішити цю проблему, та чи вдасться це нинішньому?

Сайт Дарниця.org разом з непасивними мешканцями буде інформувати про перебіг подій.

 

Першими відреагували в МНС.

Далі без коментарів.

 

Мешканці по вул. Олійника майже домоглись свого. Незабаром багаторічну нерухому вантажівку, яка впливає на рейтингові показники Дарницького району не з кращого бого, незабаром приберуть. Адже працівники Головного управління контролю за благоустроєм КИДА, увага (!), зробили виїзд на місце та внесли припис ЖЕКу №204 за № 1213357.

Сайт Дарниця.орг вже повідомляв про те, що комунальники разом з міліцією ліквідували притон безхатченків, тому привести балансової території до належного сантарно-технічного стану для них не стане проблемою, до того ж є підстава - вищевказаний припис.

Офційний сайт Дарниця.орг й надалі буде висвтлювати як реагують проплачені робітники відповідних сервісних служб на звернення громадян.

 

Прямо на вхідних дверях всіх під’їздів, у будинках по вул. С. Олійника, 15, 17, 19 комунальники розмістили оголошення. Стислий зміст якого вимагає терміново прибрати шість автомашин з прибудинкових територій вищевказаних будинків, цитуємо: „Для виконання ремонтних робіт тепломереж”. В іншому випадку – ЖЕК №204 погрожує відключити вищезгадані будинки від гарячого водопостачання.

Отже, відключення води – неминуче. Адже як мінімум один з автомобілів, який вимагає прибрати ЖЕД – це вантажне авто ЗІЛ, яке нерухомо ржавіє через бездіяльність якраз самих комунальників – на протязі 10 років! І саме через цю, до речі, резонансну автівку, КМДА ще місяць тому зробила припис ЖЕКу №204 – з вимогою прибрати авто з балансової території.

І тепер, через свою нахабність та свавілля комунальники розміщують ультиматум жителям. Яке міститься в абсурдному оголошенні за абсолютної відсутністю логіки.

Бо авто, яке ЖЕДу наказали прибрати – досі на місці. І вони вирішують таким чином покарати мешканців – щоб не порушували їхнього безтурботного існування.

„Ви на нас скаргу – а ми вам воду відключимо!” Напевне, такого лейтмотиву притримуються комунальники.

Тож, з усього вищесказаного, залишилося зрозуміти: або це банальна помста і ЖЕД вважає людей за дурнів, або у керіництва комунального підприємства зовсім „з'їхав дах”!

 

Приблизно півтора місяці тому, надійшов припис від Київської міської державної адміністрації до ЖЕКу №204 з наказом вжити заходів щодо прибирання автомобіля ЗІЛ з балансової території – тим самим вселивши надію мешканцям будинків по вул. С. Олійника, 15, 17, 19 зрушити ситуацію з мертвої точки. Як незабаром – на під’їздах вищевказаних будинків з’явилося абсурдне оголошення-ультиматум, з вимогою самим жителям  прибрати автівку з прибудинкової території або відключать водопостачання через ремонт. Та, як і слід було очікувати – авто як і раніше стояло на місці.

Деякий час згодом, вантажівку перетягнули на 10 метрів вглиб – залишивши її прямо на зеленій зоні.

Після чого, напевне, комунальники зрозуміли, що не так і просто виконати припис КМДА – та й полишили ЗІЛ.

Але потім сталося найцікавіше: після невдалої спроби відбуксувати ЗІЛ у належне місце – небайдужим мешканцям прийшов лист від МВС України в якому коротко йдеться про наступне:  що транспортний засіб припаркований без порушень, у автівки є власник – і ДАІ прибрати даний автомобіль не збирається – бо не бачить на те підстав!

То що ж це виходить? КМДА дає припис авто прибрати – ЖЕК №204 намагається, та це видається йому не під силу, потім втручається в процес  МВС (в особі ДАІ) – і повідомляє,  що прибирати вантажівку не має підстав! То як це розуміти? МВС анулює наказ КМДА? Чи це класичний випадок бюрократичної системи, своєрідна «кругова порука» державних відомств та структур, які притримуються принципу «моя хата з краю».

Схоже мешканцям по вул. Олійника урвався терпець. Замість "будуємо майбутнє Дарниці конкретними справами" вся районна влада (поки що

крім судової) демонструє крилатівську лебідь-рак-та-щуку. 

У зв’язку з плутаниною, яка виникла внаслідок суперечливих відписок багатьох державних відомств та структур, котрі не можуть прийти до єдиної думки у справі з резонансним ЗІЛом, мешканці будинків вирішили звернутися за обгрунтованим роз’ясненням ситуаціії, що склалася - до вищих ешелонів влади. Зокрема - до прем’єр-міністра України Азарова Миколи Яновича.

Знайдено хазяїна ЗІЛу через якого на Олійника періодично немає води. Відео.

Мешканці по вул. С. Олійника, 15, 17, 19 таки домоглися свого! Багатостраждальне питання з приводу резонансного ЗІЛа вирішено – вантажівка прибрана з прибудинкових територій вищевказаних будинків!

Нагадаємо, що раніше автівка взагалі була відбуксована на зелену зону! Де вона „благополучно” перебувала протягом місяця!

Тим не менш, мешканцям продовжують надходити відписки від різних інстанцій – які, очевидно, уявлення не мають про реальний перебіг подій

 

Це яскравий приклад того, як вищі керівні органи абсолютно не контролюють підлеглі підрозділи. Які, в свою чергу – протягом довгого часу можуть відверто ігнорувати накази своїх керівників! До речі, й досі невідомо - яка служба спромоглася прибрати вантажний автомобіль з подвір’я... Не виключено, що це справа рук самих мешканців – яким урвався терпець за 10 років бездіяльності та віддаленості місцевої влади...

У всякому випадку - питання улагоджено! З чим ми і вітаємо активних і небійдужих жителів по вул. С. Олійника!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.