Отруєння води в Бортничах | Дарниця.org

Отруєння води в Бортничах

У зв'язку з масовим отруєнням жителів мікрорайону Бортничі водопровідною водою, 21 січня під стінами Дарницької райдержадміністрації зібралися чисельні представники засобів масової інформації, аби прояснити ситуацію, що склалася.

Нагадаємо, що станом на 14 січня зареєстровано 117 випадків гострої кишкової інфекції серед населення мікрорайону Бортничі, зокрема постараждали 24 дорослих та 93 дітей. Причина – потрапляння каналізаційних вод до  локального водопроводу ПАТ АК «Київводоканал».

Тож, ми почули невдоволення мешканців а також вичерпний коментар голови Дарницької РДА Сінцова Г. Л., який особисто вийшов до громадськості відповідати на питання. 

В процесі розмови районний очільник зазначив, що наразі використовувати воду з під крану у якості питної води (а також для купання, миття рук, продуктів, посуду, приготування їжі) жителям мікрорайону Бортничі ні в якому разі не можна. На даний момент АТ «Київводоканал» доставляє мешканцям питну воду у автоцистернах, пункти розливу яких розташовується: вул. Леніна, 25, 45, 65, та вул. Дяченка, 20б.Окрім того, вже відкрито кримінальне провадження та ведеться відповідне розслідування з метою пошуку винних в інциденті та причин того, яким саме чином фекальні відходи потрапили до водопроводу. Також, пан Сінцов розповів про будівництво гідровузла, який повинен значно поліпшити якість водопостачання мікрорайону.

Слід зауважити, що станом на 22 січня навчальні заклади мікрорайону Бортничі тимчасово призупинили свою діяльність, а саме: дитсадки №790 та №792 (зачинені ще з 12-го січня) та загальноосвітні школи №305 та №280. Робота закладів відновиться відразу ж після відповідного розпорядження санепідемстанції.

Минуло більше ніж два тижні, а вода з кранів кращою так і не стала. Мешканці мікрорайону Бортничі бояться мити навіть руки. Адже кількість хлору в воді просто жахлива.

Доки ВАТ " Київводоканал" займається намаганнями стабілізувати ситуацію, районна влада постачає питну воду в Бортничі на пересувних автомобілях. Створено два таких місця, де кожний мешканець може набрати невелику кількість води, сприятливу для вживання. Знаходяться вони біля будинків за адресою вулиця Леніна, 23 та Леніна, 43. Скористатись такою послугою можливо з 7-00 ранку до 24-00. Хоча це не являється вирішенням даної проблеми

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.