Незаконний вхід для челяді | Дарниця.org

Незаконний вхід для челяді

Нагадаємо, що влітку цього року Дарницька районна у місті Києві державна адміністрація встановила пропускні турнікети. Хочеться дізнатися, навіщо? Від кого ховаються чиновники? Стільки років не були потрібні і раптом знадобилися? Мабуть, грошей кури не клюють.

А тепер ще й планують зробити окремий вихід чи то для чиновників, щоб утекти від проблем жителів, чи то для мешканців, щоб ті ходили різними шляхами та не зустрічалися з владою.

Сподіваємося, Віктор Янукович мав на увазі не такі реформи щодо місцевого самоврядування. Влада має бути ближчою до народу, а не цуратися його. «Саме ви, наближені до людей, знаєте їхні потреби та наші можливості як на рівні регіонів, так і на рівні держави. Наше з вами завдання - зробити все, щоб поступово пішов процес децентралізації влади і передачі певних функцій у регіони. Зробити так, щоб регіони були самодостатні, економіка регіонів була якомога більше збалансована. Яким шляхом ми будемо йти, ми з вами повинні домовитись. Я чекаю від вас цієї ініціативи», - казав президент.

Вигляд нового виходу  зсередини

В то же время, если вы ищете автостекло или лобовое стекло в Киеве, звоните (044) 362-1039.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.