Корупція на Урлівській, 16. (Подолано) | Дарниця.org

Корупція на Урлівській, 16. (Подолано)

18 жовтня 2011-го на вул. Урлівська, 16 розпочалася незаконна забудова на прибудинковій території, а саме, на інженерно-тепловому пункті дому (ІТП).

В результаті цих дій зруйнували металеву загорожу, встановлену для безпеки мешканців та дітей, облицювальну плитку, капітальний «бордюр», перекриття ІТП, водостоки, що вже призвело до виходу з ладу вузлів ІТП та затоплення підвальних приміщень будинку. Зникло й тепло у жителів першого під’їзду.

На вимогу пред’явити документи, що підтверджували б законність будівництва, ми почули, що це питання погоджено з Дарницькою РДА. Але документів нам так і не показали. Силами бабусь та дідусів у робітників відібрали інвентар і на якийсь час припинили будівництво.

Небайдужі мешканці звертались і до Дарницької районної адміністрації, проте жодної реакції.  Щоправда, начальник відділу контролю за благоустроєм Дарницького району таки приїхав на місце незаконного будівництва, та ненадовго - зник за 2-3 хв. в невідомому напрямку. Саме так і уникають відповідальності…

Звернувшись до ЖЕД-205 Дарницького району, що обслуговує будинок на вул. Урлівській та ІТП, на якому ведуть роботи, отримали відповідь від головного інженера ЖЕД-205: про будівництво ЖЕД-205 знає, але ніяких заходів не вживатиме, оскільки стверджує, що ІТП не на їхньому балансі, відповідальності за нього вони не несуть, хоча й обслуговують його. Також зафіксували факт надання доступу та ключів від ІТП будівельникам для незаконного врізання зварювального апарата до електрощитової ЖЕД-205.

Дарницька РДА розглянула питання погодження облаштування майданчика під заклад громадського харчування біля житлового будинку №16 на вул. Урлівська, КП «УЖГ» Дарницького району та не заперечує за умови погодження заявником з мешканцями дому місця розташування та надання проектно-кошторисної документації згідно з чинним законодавством. Єдине, ніякого погодження з жителями, а тим паче їхньої згоди не було, що свідчить про організовану корупційну діяльність керівництва Дарницької РДА, ЖЕД-205 Дарницького району, громадянина Котвицького С. О.

Сьогодні мешканці чекають відповіді з прокуратури. Сподіваємося, вони доб’ються справедливості та законності у діях!

P.S. Дарниця.org висловлює свою повагу Леонiду за непасивну громадянську позицію.

До Дарниці.орг потрапив лист за яким незаконному забудовнику Котовському КП УЖГ вручило припис. А що по факту?

 

Як подейкують в Дарницькій РДА, гр. Котвицький є колишній міліціонер, та врешті решт дозвільної документацію не надав, оскільки зараз ІТП будинку по вул. Урлівська, 16 виглядає так:

А рік тому ось так:

Ми не знаємо, чи була огорожа на ІТП, але якщо по тим сходам забіжуть діти, то вони можуть впасти. І хто буде винен? Знову мешканці - батьки, що не вгледіли за своїми дітками?

Comments

Дарничанин:

Как же задолбала вечная брехня районного руководителя!!!
Сергей Котвицкий- один из самых больших играков в МАФию на территории Дарницкого района.
Исходя из размеров площадки, этот "заклад громадського харчування" ни что инное, как Малая архитектурная форма.
Серожа Витковский- самый большой борец с МАФией, неверите? читайте интервью в Комсомолке, в Вечернем Киеве, неоднократные интервью в газете Дарницкая панорама. Кроме того, будучи замом главы администрации, при прошлой власти, отвечал за благоустрий в нашем районе.
Но то, что написано пером, не вырубишь топором- Он (царь) НЕ ЗАПЕРЕЧУЭ, надо ли кому-то, что-то еще объяснять?
Бессовестный, подлый, мерзкий обманщик!!!
Александр Павлович, ведь Серожа представляет Вас в нашем районе, Вам не стыдно за таких представителей? Или Вы в доле...

моего шефа. С. Котвицкого.

Вітьковскій:

Або відправлю в ЖЕК

Пора бы уже знать. Незнание не освобождает от ответственности. Вы думаете, почему Петухов больше не летает...

Витьковский:

Отправлю в ЖЕД!
вместо Петухова

Я там уже работала.

Или, уважаемые комментаторы, кишка тонка?!

Витьковский:

да, слабо

Чем дальше, тем интересней - в связи с кризисом жанра, администраторы (эксперты, консультанты и другие) решили поиграть в ролевые игры... Вот только интересно: мальчик с мальчиком или сам с собой??? Не стесняйтесь - поделитесь с нами. Мы поможем решить Ваши "проблемы" через публичность))))))

Витьковскей:

Интернет Троллей в троллейбус

А давайте-ка к нам

Это письмо-подделка!
Про эту стройку Витковский, скорее всего, просто ничего не знает!
Он не может знать все!
Сергей Иванович, увидит вашу информацию, даст нужные указания и все исправят, виноватых накажут, а вас поблагодарят за не безразличие!!!

Титаренк:

Вспомните народную мудрость, кто громче всех кричит: "Держи вора!"?
или "На воре и шапка горит"... ОТОЖ...

Все это бесполезно Котвицкий лутшый друг Витковского они кожную пятницу встречаются вечорами в ресторане определеным кругом где и принимаются решения по незаконным строительствам в районе , таким образом без документов Котвицким в районе встановлено около 200 МАФ что и говорит само о себе.

Значит в других местах жителей это устраивает...

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.