Допоможіть нам вивезти сміття! | Дарниця.org

Допоможіть нам вивезти сміття!

Сміттєвоз не може дістатися до контейнерів

Вже не перший рік мешканці будинку по вул. Крушельницької, 3а страждають від несвоєчасного вивозу сміття (у кращому випадку). Але зазвичай, ситуація ще гірша – адже сміттєвоз у буквальному сенсі слова фізично не має можливості під’їхати до контейнерів, внаслідок вкрай вузького проїзду. Нам вдалося поспілкуватися з головою правління ЖБК «Концертний-2» Вєровчуком Олексндром Пилиповичем, який наочно продемонстрував суть проблеми, що виникла…

Кілька років тому, жителі зверталися по допомогу у розширенні прибудинкового проїзду до депутата Київради минулого скликання Ігоря Баленка. Який, в свою чергу, перенаправив прохання мешканців до Дарницької РДА.

Після чого надійшла вельми дивна відповідь від ДРДА. В якій, остання перенаправляє листа з проханням вирішити проблему власноруч до мешканця будинку по вул. Крушельницької, 3а, та, за сумісництвом - голови ЖБК «Концертний-2» Вєровчуку О. П.!

Після ж звернення пана Вєровчука до КБУ «Контактний центр міста Києва» - ДРДА як-то кажуть «прогнулася»і змінила свою позицію. Тим не менш майстерно перевівши стрілки на Київраду.

Слід зауважити що підприємство, яке надавало послуги по вивозу сміття із вищезгаданого будинку, також висловило своє крайнє невдоволення незадовільним під’їздом до контейнерів…

Очевидно, без втручання третьої сторони проблема не зрушиться з мертвої точки… Про подальший перебіг подій – на сайті «Дарниця.org».

З місяць тому, районний сайт „Дарниця.org” знайомив читачів з проблемою із вивозом сміття, з якою зіткнулися мешканці будинку по вул. Крушельницької, 3а.

Слід зазначити, що голова правління ЖБК „Концертний-2” Олександр Вєровчук та жителі будинку неодноразово зверталися по допомогу до Дарницької райдержадміністрації. Зокрема, із проханням розширити та змінити проїзд до прибудинкової території.

Згодом, було отримано відповідь від УЖКГ Дарницького району. Яке, посилаючись на статтю Житлового кодексу УРСР – перенаправило звернення на голову вищезгаданого кооперативу!

Дійшло навіть до того, що ТОВ «Спецкомунтехніка» (товариство, яке надає послуги по вивезенню сміття) відмовляється виконувати свої безпосередні обов’язки внаслідок чисельних перепон, з якими стикаються водії сміттєвозів при під'їзді до будинку!

 

Навіть раціоналізаторські пропозиції не впливають на позицію Дарницької райдержадміністрації, котра стверджує, що розширення проїзду біля будинку, а також прокладка нового аварійного виїзду по вул. Руденко, 3 та 3а – проектом забудови не передбачена!

Враховуючи те, що багатостраждальна проблема жителів будинку по вул. Крушельницької, 3а ніяк не вирішується (навіть після чисельних листувань з колишнім головою Дарницької РДА Вітковським С. І.) та, очевидно, зайшла в глухий кут - громадська організація ініціювала звернення на нинішнього районного очільника Сінцова Г. Л. з проханням якнайшвидше розглянути ймовірні шляхи вирішення ситуації, що склалася…

Кілька тижнів тому, районний сайт «Дарниця.org»порушив проблему із вивозом сміття по вул. Крушельницької, 3а, мешканці якого змушені страждати від несвоєчасно наданих послуг внаслідок вкрай незручного під’їзду відповідної спецтехніки до сміттєвих контейнерів.

Як наслідок – громадська організація звернулася до Дарницької райдержадміністрації. Зокрема, запропонувавши можливий варіант вирішення ситуації, що склалася, а саме – розширення  та перепланування виїзду-проїзду до прилеглої території вищезгаданого будинку.

А наразі отримана відповідь від Дарницької РДА (за підписом першого заступника голови ДРДА Лозового В. Б.). В якій інформується про те, що будівництво виконане згідно до проекту забудови мікрорайону, котрий був розроблений та затверджений інститутом «Київпроект». А отже, саме до цього товариства Дарницька РДА радить звернутися для вирішення наболілого питання.

Здавалося б, чому Дарницька РДА не може хоч якось включитися до вирішення даної проблеми? Наприклад ініціювати відповідне клопотання: мовляв, мешканці відчувають гострі незручності у зв’язку з цим питанням – просимо розглянути можливість вирішити проблему жителів будинку, шляхом... Натомість, отримуємо банальну відписку - звертайтеся до інших.

А якщо, не дай боже, в будинку трапиться пожежа? Як в такому випадку спецтехніка (до того ж більш габаритна, аніж сміттєвоз) зможе дістатися до вогнища займання? Страшно навіть уявити…

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.