Дарниця як сміттєзвалище | Дарниця.org

Дарниця як сміттєзвалище

З  07.10.2011року дарничани особисто зможуть контролювати, на скільки їх задовольняє чистота вулиць, подвір’їв та скверів . Голова Київської міської державної адміністрації – Олександр Попов закликав всіх небайдужих проконтролювати якість прибирання в місті. За його словами, до Call-центру надходить безліч дзвінків зі скаргами, тож вирішили не тільки словом, а й ділом вирішувати питання. Було поставлено завдання «скласти рейтинг найзасмічених місць, щоб перетворити їх на взірець чистоти». Попов додав, що особисто перевірятиме місця, які за інформацією киян перебувають у незадовільному стані.

Що ж, ми теж не залишились байдужими  і вирішили віднайти «найбрудніші місця». Чесно кажучи, вулиці більш-менш прибрані,  а смітники регулярно спорожнюють – тут придертись не вдалось майже ні до чого, але «сміттєзвалища» ми-таки знайшли:

Смітник навпроти будинка по вул. Драгоманова 1м.

Смітник навпроти будинка по вул. Драгоманова 1м.(фото зроблено 08.10.11)

Інший смітник знайшли у напрямку проспекту Григоренка: якесь занедбане болітце, а навколо скидають сміття,пляшки і т.ін.

сміття по просп. Григоренко

зблизу сміття по просп. Григоренко (фото зроблено 08.10.11)

На нашому сайті ми вже писали про смітники та, на жаль, з того часу нічого не змінилось 

Фото з архіву сайту 

Бортничі, гаражний комплекс «Супутник»

Бортничі, гаражний комплекс «Супутник»

вул. Коцюбинського (Бортничі)

вул. Коцюбинського (Бортничі)

вул. Коцюбинського (Бортничі)

вул. Коцюбинського (Бортничі)

Сміття як було, так і залишається. З одного боку причина звісно у людях, які смітять, подекуди навіть з вікон кидають сміття через свої лінощі, але з іншого боку «сміттєзвалища» не просто так з’явились: можливо, комунальні підприємства хочуть більше грошей? Адже вони вважають, що вивозять більше сміття, ніж платять мешканці міста. Не можна не погодитись,що бензин дорожчає, та й автопарк не вічний. Та - як вони працюють, так ми і платимо. Справа дійшла до того, що скоро прогнозується підняття квартплати - щоб задовольнити комунальників.

Які ж можуть бути шляхи вирішення проблеми?! Можливо, в тому самому парку або біля будинків встановити таблички з написами віршованого характеру, наприклад: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять», звучить дещо іронічно, але може спрацювати. Інший варіант – встановити штрафи за те,що насмітив у парку на дорозі або вулиці. Насмітив – плати! Жорстоко, але дієво. Сподіваємось, що чиновники достойно вирішать цю проблему, а люди в свою чергу будуть цьому сприяти та не забруднювати район.

Якщо ви стали свідками засмічених вулиць,негайно фокусуйте їх на свої телефони чи фотоапарати.

Давайте зробимо наші вулиці чистішими!

Мешканці Бортничів скаржаться що потерпають від свавілля влади: у мікрорайоні розбиті дороги, які не ремонтували багато років, а вулиці завалені сміттям, бо зникли контейнери для сміття.

З листом про допомогу мешканці звернулися до "Української правди. Київ".

"У нас складається враження, що ми живемо не в столиці України,а в якийсь африканській провінції. У нас майже повністю знищені автодороги, тому що їх не ремонтують уже більше двох років, взимку взагалі не розчищають сніг, а з приходом до влади представника регіоналів Олександра Попова у мікрорайоні повністю зникли контейнери для сміття, і тепер пакети зі сміттям розкидані по всьому мікрорайону", - повідомили мешканці.

"Усе це відбувається в якихось 1000 метрів від глобально-показушних будівництв на проспекті Бажана, де адміністрація міста намагаючись сподобатись тим, кого возять в аеропорт, просто вилазить з шкіри", - додали мешканці.

Люди кажуть, що з 2010 року звертались з колективними листами до Попова, до керівника відділу контролю за благоустроєм дарницького району Юрія Сидоркевича, до начальника Головного управління контролю за благоустроєм Сергія Садового.

"Але всі ці колективні звернення так і не були розглянути цими вельможними посадовцями, яким, до речі, платять зарплату з наших податків", - розповіли мешканці.

Фото надані місцевими мешканцями

За матеріалами Дарницького вісника Дарниця.in.ua

 

Чиновниками сообщалось, что ремонт по проспекту Бажана закончен. А входят ли ремонтные работы по подземным переходам к общему ремонту проспекта? Во всяком случае, в подземном переходе, который находится на проспекте Бажана, возле магазина «Спортмастер» уже довольно таки долгое время валяются мешки с каким-то строительным материалом, какие-то доски прикрывают ямы, разбитые лампы, разбросан мусор, а рабочих нет. Может быть, они ушли на перекур? Но что-то надолго затянулся этот «перекур»!  

Антон Терещенко

Перед Евро-2012 власти взялись за реконструкцию проспект Бажана и мы неоднократно это освещали (смотрите материал за  12/21/2011). Ремонт длился долго, и что из этого получилось, дарничане увидят через какое-то время. Ремонт сделали, но остались кучи строительного мусора. Постепенно эта куча строительного мусора превращается в свалку.  Находиться эта свалка по проспекту Бажана со стороны озера Лебединое напротив дома 16, возле подземного перехода.

Антон Терещенко

Из-за страшной жары в Киеве объявлена пажаро-опасная ситуация пятой категории. То есть, от малейшей искры, брошенного окурка может вспыхнуть сухая трава, сучья, мусор. Недавно, по нашему настоянию, убрали поваленные деревья, ветки с территории одной из школ Дарницкого района. Но, рядом с этой школой, возле дома 168-е по Харьковскому шоссе, такая же куча веток. Возле ограды ЖЕКа, который находится возле дома 8 по улице Ревуцкого, ещё куча. Во многих дворах домов целые свалки горючего мусора.

Неужели работники ЖЕКов, коммунальных служб не видят этого?

 

Если заехать в глубь дачного поселка Осокорки, то на подъезде к озеру Святище (нужно проехать в конец ул. Виноградной) можно наткнуться на громадный полигон захоронения мусора, который создал месный житель на землях, ему не пренадлежащих. Некий Константин Константинович не стесняясь принимает в день до десятка самосвалов мусора, с которых берет от 50 до 250 грн (в зависимости от содержимого). Его рабочие (бомжи) мусор сортируют - отбирают металл, макулатуру, а остальное палят по ночам. Вот Вам и "Нове сміттєзвалище на Осокорках".

http://drda.org.ua/comment/1387#comment-1387

Це будівництво по вул. Драгоманова, біля будинку №18 розпочалося на початку 90-х… Але, по чуткам, воно так і не завершилося через банкрутство забудовника, і як наслідок - заморозку об’єкта. Вже 20 років ця багатостраждала недобудова є накопичувачем сміття різного похождення: від банальних пляшок до унітазів, холодильників, автомобільних колес та іншого. Окрім того, там вже давно комфортно облаштувалася зграя бродячих собак. Жителі будинку навпроти (Драгоманова, 18) вже два десятиліття спостерігають жахливу та гнітючу картину бездіяльності та безпорадності влади, коли недобудований об’єкт, на їх очах перетворюється в зону зберігання сміття.

Звісно, мало хто вірить, що відповідні інстанції та служби чимось зможуть допомогти та добудувати або знести цю багатостраждалу споруду, але хоч сміття можна прибрати?

Голові Дарницької районної

в м. Києві державної адміністрації

Вітковському С. І.

Голови „ГРПР” Юрченка Олексія Володимировича

02068, м. Київ, а/с 38

 

Скарга

Шановний Сергію Івановичу!

Звертаюся до Вас з приводу величезного сміттєзвалища, яке бере свій початок від вул. Ревуцького, 56 та простягається вздовж проїжджої частини аж до перетину з вул. Колекторною (Додаток 1).

Ця територія не є санкціонованим місцем для викидання (зберігання) сміття, проте – воно вщент завалене різноманітними відходами, будівельним сміттям, тощо.

Прошу Вас дати доручення відповідним службам - задля приведення вищезазначеної території до належного санітарно-технічного стану. А також, у превентивних цілях – вжити заходів для запобігання у майбутньому  подібних інцидентів.

 

З повагою, Голова «ГРПР»

Юрченко О. В.                                                                                          31.05.2013      

 

 

Додаток 1

Споріднене до проблеми: 

Comments

Проблемв муссорников стала системной. Если Вы под домом наблюдаете нечто похожее, сообщите нам на форум http://xn--80ahnto2byd.org/forum/viewtopic.php?f=4&t=8#p12

Наши партнеры доведут это к сведению районной и городской власти.

Дарничанин:

ЗА МЕСЯЦ НА БЛАГОУСТРИЙ В ДАРНИЦКОМ РАЙОНЕ БЫЛО ПОТРАЧЕНО -
ПЯТНАДЦАТЬ МИЛЛИОНОВ ДЕВЯТЬСОТ СОРОК ТЫСЯЧ ВОСЕМСОТ ГРИВЕН!!!!!
М А Л А Д Ц Ы!!!

Шановні Дарничани,чисто не там де прибирають, а там_ де не смітять !)

Ще кращий слоган:
"...А там де не живуть"

Жителі будинку Драгоманова,18 давно спостерігають жахливу картину з побутовим сміттям на довгобуді.А не замислювались ВИ, що сміття в це місце не привозять з іншого району міста,ще більше не приносять мешканці з інших вулиць району,тобто зрозуміло що самі мешканці навколишніх будинків й утворили це сміттезвалище. То якщо набридло спостерігати - зберіться та приберіть за собою ж...

Житель по мнению государственных управленцев является несведущим и собственно поэтому у нас и есть исполнительная власть.
Ну конечно же проще во всем обвинить жителей и даже перестать убирать дворы - ведь они ж там и живут. Очень удобная логика

А я досі в шоці від побаченого смітника за озером Вирлиця.... З такими темпами, там скоро це стихійне сміттєзвалище перетвориться на міське...

Шановні жителі, Дарницького району!
«Епіцентр К» в рамках місячника по благоустрою запрошує взяти активну участь в наведенні чистоти і порядку (прибирання території в районі вул.Колекторної). Запрошуємо Вас вийти на суботник 22 березня 2014 року о 10:00 збір в кінці парковки «ЕпіцентрК» пр-т.Григоренка,40 . Лише від нас з Вами залежить порядок та чистота в нашому районі!
Прохання з собою взяти гарний настрій і добрі наміри. А ми з свого боку забезпечимо інвентарем для прибирання, теплим чаєм та гарантуємо позитивний заряд бадьорості!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.