Громадські туалети | Дарниця.org

Громадські туалети

Кажуть, що за станом громадських туалетів можна визначити культурний стан громадян країни. Авжеж, нам ще далеко від «місць громадського користування» з музикою, підігрівом, акваріумами та папугами на вході. Навіть на не дуже гарні запахи ми заплющили би очі (чи – ніс). Нам би було би куди сходити!

  Парк «Воїнів-інтернаціоналістів» знаходиться, можна сказати, у центрі Дарницького району. У парку знаходяться розважальні майданчики, дитяча площадка, спортивна. Поруч знаходяться поліклініки для дорослих та для дітей, Свято-Ольгінська церков, дві школи, пенсійний фонд, районне управління освіти, тощо. У парку відпочивають мами з дітлахами, літні люди. Часто у парку «Воїнів-інтернаціоналістів» проводяться святкові заходи, у яких приймають участь мешканці району та гості. Але є одна проблема. Якщо вам раптом захочеться справити нужду (добре, якщо малу, а не дай Бог – велику!), то виявиться що це зробити ви не зможете як цивілізована людина. У парку є туалет, але, мабуть, тільки сторожили району пам’ятають, коли він працював. Зрозуміло, що природним потребам ми протистояти не в змозі і підемо шукати більш-менш затишний куточок. Дехто скористується кущами, а дехто піде на шкільне подвір’я, яке знаходиться поруч, чи у під’їзд найближчого будинку. Але, будьте обережні – співробітникам правоохоронних органів байдуже, що туалет не працює, а вам «треба» і до вас може бути застосовано адміністративний кодекс. Тому дарничанам, мабуть, можна порадити носити з собою «нічні вази».  

  Такій же стан з туалетом, який знаходиться в парку поруч з Дарницьким вокзалом.

  Про такий стан з громадськими туалетами ми зверталися до Дарницької районної адміністрації ще на початку вересня, але відповіді поки що не отримали.

  Наша довідка. Існує розпорядження КМДА від 20 січня 2009р. «Про благоустрійфункціанювання мережі громадських туалетів стаціонарного типу», по якому такі туалети передаються КП «Київкомсервіс». Цьому підприємству разом з Головним управлінням комунального господарства та Головним управлінням економіки і інвестицій було доручено розробити та погодити Програму ремонту та реконструкції громадських туалетів до 2011р.

  Дивлячись на непрацюючі туалети, можна зробити висновок, що з цих питань нічого не було зроблено.    

  Але, нещодавно Київська міська державна адміністрація доручила передати всі громадські туалети комунальному підприємству «Київводфонд», яке повинне відновити їх роботу і стежити за чистотою. Про це повідомив голова КМДА Олександр Попов під час колегії КМДА. З його слів, дане комунальне підприємство отримає на утримання всі громадські туалети міста. Цьому підприємству доручено розробити пропозиції щодо якнайшвидшого відновлення роботи закритих туалетів і будівництва нових. О. Попов зазначив, що у Києві потрібно збудувати велику кількість нових громадських туалетів, як за рахунок міста, так і за рахунок інвесторів.

  За даними КМДА у місті є 659 громадських туалету, з яких 544 працюють (дарничанам трошки не пощастило).

  Цікаво, скільки років мине, щоб ми змогли справити нужду по-європейські!?

Только появилась надежда, что Дарницкая администрация обеспечит жителей района местами общественного пользования, хотя бы в виде биотуалетов, но…, видно не судьба.

Жители района, не дождавшись от родной администрации понимания к их нужде, решили взять штурмом туалет в парке Воинов интернационалистов. Взломав дверь в мужской туалет, но, не добравшись непосредственно до самого заветного унитаза, местом их испражнений стал «предбанник» (видео – впечатлительным не рекомендуем этот просмотр).

Когда же в администрации откроют глаза и уши и обратят внимание на проблему дарничан?!

На углу улиц Ревуцкого и Кошица пропали биотуалеты

Мы сообщали, что на углу улиц Ревуцкого и Кошица  появилось два биотуалета. «Грешным» делом мы подумали, что районная власть стала устанавливать такие туалеты на улицах района. Сделав запрос в районную администрацию о том, что это за туалеты, (конкретного было), будут ли ещё установлены в других местах такие «удовольствия», конкретного ответа мы не получили. Зато, исчезли эти два туалета!

Помните фокус мага Копперфильда, когда исчезали Эйфелева башня, вагоны? Видно, в Дарницком районе, появился маг, который то же самое, проделывает с туалетами. А может быть их просто спёрли?!

Сергей Котов

Очередной раз приходиться возвращаться к «щекотливой» теме – общественные туалеты. Дарничане потихоньку заси-ют свой родной район, так как справить нужду им негде.

В парке, который находиться возле очага культуры – ДК «Дарница», под стенами здания, в котором располагается районная организация ветеранов войны, граждане устроили импровизированный туалет. А рядом находиться бювет, мамы гуляют с детьми…, а на улице под 40 градусов – так и распространяется инфекция.

Районная администрация спихнула с баланса туалеты, на которые новым балансодержателям наплевать, а людям приходиться решать физиологические проблемы самостоятельно.

Comments

Дарничанин:

Даю справку:
на данный момент туалеты в Дарницком районе этим городским КП сданы в аренду в частные руки;
до того как туалеты были переданы в городское КП, они были на балансе районного Зеленбуда, а знаете кто из бывших замом в Дарницкой администрации отвечал за Зеленбуд. Для тех кто не догадался- нынешний Глава администрации- С. И. Витковский.
был замом- передал в городское КП, стал главой- туалеты ушли в частную компанию;
Правда интерсно... ну конечно же это СОВПАДЕНИЕ!!!!!

Безумный:

Надо этому главе, возле его нового входа- наср...ть.

Там их 2 входа

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.