Біг-борд зі сміття | Дарниця.org

Біг-борд зі сміття

         Заступник голови Дарницької адміністрації повідомляє, що дозвіл на розміщення рекламного засобу надає управління з питань реклами Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради. Зовнішню перевірку технічного стану рекламних засобів проводять балансо-утримувачі та спеціалісти відділу контролю за благоустроєм Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

         Спеціалістом відділу контролю за благоустроєм було обстежено територію за вищевказаною адресою та з’ясовано, що самовільне розміщення рекламного засобу намагається виконати ТОВ «Технології Маркетингу».

Дарницькою адміністрацією були направлені листи на адресу прокуратури Дарницького району міста Києва та начальнику управління з питань реклами для вжиття заходів з демонтажу.

         А поки біг-борд будуть демонтувати або капітально лагодити, дарничанам залишається уважно спостерігати за перебігом подій.

Пройшов вже цілий місяць, як Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація пообіцяла вжити належні заходи, щодо демонтажу «біг-борду», що біля метро «Харківська». Тим паче, що спеціалістом відділу контролю за благоустроєм Дарницької РДА було обстежено територію за вищевказаною адресою і встановлено, що дана конструкція являється самовільно встановленою. А це означає, що вона підлягає негайному демонтажу. А що ми бачимо! Конструкція як стояла – так і продовжує стояти; залізні листи як випадали – так і продовжують випадати; різне залізне сміття як валялося навколо споруди – так само продовжує валятися.

Тоді що ж виходить, Дарницька РДА не дотримується свого слова? Чи комунальники не виконують своєї роботи належним чином? Одним словом – цікаво… Робота стоїть, а гроші на зарплатню капають…

Саме з цими питаннями громадська організація «Громадянський рух підтримки реформ» повторно звертається до Голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації і сподівається, що на цей раз «біг-борд» зі сміття, все ж таки, буде демонтований.

Після того, як головою Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації став Сінцов Геннадій Львович, проблема стосовно «Біг-борду», що на Харківській, зрушилася з мертвої точки.

Сам щит поки так і залишається на місці, але сміття, яким була завалена територія навколо, нарешті майже прибране. Величезні залізні конструкції більше не валяються на зеленій зоні і на пішохідній доріжці і більше не заважають людям, які там ходять.

Громадська організація «Громадянський рух підтримки реформ» дуже дякує за розуміння проблеми новому голові ДРДА Сінцову Г.Л. та звертається до нього з питанням, коли ж нарешті приберуть сам «Біг-борд», адже залізних полотен на ньому з кожним днем стає все менше і менше. А це дуже небезпечно як для перехожих і для водіїв

На повторний запит громадської організації «Громадянський рух підтримки реформ», стосовно того, коли ж все-таки приберуть величезний «біг-борд», який знаходиться на перетині вул. Ревуцького і пр.-ту Бажана, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація відповіла, що не наділена повноваженнями щодо розміщення або демонтажу рекламних засобів. І запропонувала нам звернутися до Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Але на нараді, яка відбулася 25 березня 2014 року в приміщенні Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, в.о. голови Дарницької РДА Анатолій Михайлович Кузьменко та заступник начальника відділу з питань контролю за благоустроєм Дарницької РДА Анатолій Володимирович Бобровський пообіцяли, що до суботи «біг-борд» буде демонтований. Будемо сподіватися, що влада дотримається свого слова!

22 липня в актовій залі Дарницької РДА відбулася ранкова апаратна нарада. На якій порушувалося питання багатостраждального біг-борду (біля м. Харківська). Нагадаємо, що згідно інформації з чисельних джерел – даний біг-борд підлягає демонтажу. Проте, до цього часу - лишається на своєму місці.

Отже, Голова Дарницької РДА Сінцов Г. Л., на даному прикладі, звернувся до присутнього начальника відділу контролю за благоустроєм Онишко В. А. - з проханням більш ретельно підходити до надання відповідей на звернення від громадськості. Також, Геннадій Львович зауважив, що Дарницька РДА не володіє повноваженнями щодо демонтажу вищезгаданого біг-борду.

Далі, районний очільник «відзначив» ще кілька некомпетентних відповідей своїх підлеглих. І наостанок провів короткий професійно-етичний урок для співробітників Дарницької РДА на умовну тему: «зміна звичного підходу надання відповідей» - з метою покращення даної процедури та викорінювання так званих «відписок». Та вкотре зауважив, що створення гідних та комфортних умов життя громадянина – безпосередній обов'язок кожного держпосадовця. 

Повертаючись до теми біг-борда: не вперше діяльність начальника відділу контролю за благоустроєм Онишко В. А. викликають чимало претензій у керівництва (чого тільки варта проблема відкритих каналізаційних отворів). Цього разу – несвоєчасне надання відповіді громадській організації та досі не вирішена проблема з рекламним носієм… Може вже час розпочинати конкурсний відбір кандидатур - на заміщення даної посади?..

Нещодавно, голова КМДА Кличко В. В. особисто навідався в Дарницький район. Основна мета – прибрати резонансний біг-борд біля м. Харківська, який впродовж довгого часу знаходиться тут без відповідних дозвільних документів. Окрім того, столичний очільник ознайомив присутніх із шокуючою статистикою сьогодення – стосовно незаконно встановлених рекламних щитів.

Станом на 20 жовтня – скандальний біг-борд демонтовано. 

Проте, власник даного біг-борду (який був присутній в момент демонтажу) має свою точку зору на ситуацію, що склалася...

Бетонна опора та металева арматура – це все, що від нього лишилося...

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.