Боротьба із Київенерго (ВИРІШЕНО) | Дарниця.org

Боротьба із Київенерго (ВИРІШЕНО)

Ще восени минулого року районний сайт «Дарниця.org» висвітлював боротьбу мешканців приватного будинку по вул. Чайковського (мікрорайон Бортничі) із свавіллям ПАТ «Київенерго». Яке, без згоди власників - встановило опору з повітряними лініями 10000 вольт впритул на приватній ділянці дарничан.

Слід зауважити,що з того часу ситуація майже не змінилася: позивачі продовжують ініціювати листи до різноманітних органів, отримуючі у відповідь чергові відписки. 

Іноді листи перенаправляються безпосередньо до ПАТ «Київенерго». Яке, ясна річ – відстоює свою позицію, перекладаючи всю вину на власників земельної ділянки.

А от Державна інспекція з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в м. Києві таки виявило порушення з боку ПАТ «Київенерго» - виписавши  приватному акціонерному товариству припис…

В іншому листі, знову ж таки вищезгадана інспекція поінформувала про те, що втручання і перешкоджання в здійсненні господарської діяльності не входить до її повноважень. Порекомендувавши мешканцям звернутися до органів Державної архітектурно-будівельної інспекції та Департаменту з питань державного-архітектурно-будівельного контролю (КМДА).

Як бачимо, припис на перенесення незаконно встановленої лінії ПАТ «Київенерго» існує, проте не виконується. 

Які тільки причини не вигадуються, аби виправдати постійні відстрочки перенесення траси кабельно-повітряної лінії електропередачі! 

Дійшло навіть до того, що після тривалої безрезультатної переписки із заявником, Держенергонагляд вже неприкрито зауважив, буцімто – подальше листування з цього питання вважає недоцільним!..                                                                     

Більш вичерпна інформація стосовно даної справи – в черговому зверненні мешканців до відповідних владних структур

Також, внаслідок звернення до Нардепа Борислава Берези – слідчим відділом Дарницького управління поліції ГУНП  у м. Києві внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань (кваліфікація кримінального правопорушення).

Про подальший перебіг подій – на сайті «Дарниця.org»

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.