Безпритульний стадіон | Дарниця.org

Безпритульний стадіон

Декілька років тому мешканці Дарницького району зробили подарунок дітям – побудували стадіон біля Слов’янської гімназії. Кажуть: у семи няньок  - дитина без нагляду. Так вийшло і у випадку зі стадіоном. Побудувати – побудували, а на баланс нікому не передали. Раніше на карті району цього стадіону навіть не було, а зараз його можна знайти на небагатьох сайтах. Але все одно, виходить так, що нібито стадіон є, а офіційних  «батьків» немає.

Побудувавши який, жодне комунальне підприємство чи організація так і не спромоглися взяти його на баланс. А нещодавно, громадська організація звернулася за інформацією стосовно нинішньої ситуації зі спортивною спорудою до КМДА та Дарницької РДА.

Отримана відповідь від Дарницької райдержадміністрації! Виявляється що територія, на якій розташовується стадіон - передбачена для будівництва загальноосвітньої школи з басейном! Проте пізніше, згідно доручення виборців депутатам Київради - на даній ділянці була збудована спортивна  споруда. У підсумку, згідно бази даних земельного кадастру земельна діялянка, на якій знаходиться стадіон - нікому не належить (у власності чи користуванні не перебуває)...

Comments

Владислав:

Активисты Дарницкого рн, и РПЛ Дарницкого рн - начали процес по восстановлению стадиона далее сделать статус земельного участка - реакриация, и передача на баланс г. Киеву.
Надеемся на поддержку жителей Дарницкого рн.
По вопросам участия и продвижения работ обращаться по тел (097) 9997733.
Ведь только вместе нам удасться сделать это место спортивной ареной , нашего с Вами рн.

Владислав:

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.