Антена Київстар | Дарниця.org

Антена Київстар

Вже не перший рік громадськість вимагає демонтувати незаконно встановлену, на їх думку, станцію мережі стільникового зв’язку, котра належить відомому оператору з надання мобільних послуг „Київстар”. Дана антена розташована на даху будівлі по вул. Вербицького, 32.

Жителі підтримали ініціативу та зібрали 159 підписів „за” демонтаж базової станції.

Здавалося б, справа майже зроблена – адже ще 2 роки тому мешканці прилеглих будинків отримали від Господарського суду м. Києва наказ, який зобов’язує приватне акціонерне товариство „Київстар Дж.Ес.Ем” демонтувати за власний рахунок базову станцію мережі стільникового рідіотелефонного зв’язку за вищезгаданою адресою.

Тим не менш, такий поворот подій, очевидно, не влаштував гіганта мобільного зв'язку. Адже незабаром жителів оповістили про те, що Дарницьке районне управління юстиції винесло Постанову про зупинення виконавчого провадження, згідно якої демонтаж антени скасовується!

Йдемо далі. В листі КП „Київжитлоспецексплуатація” (Дирекції з розвитку телекомунакаційних мереж) зазначається, що дія договору щодо розміщення станції стільникового зв’язку за вищезгаданою адресою спливає 30.06.2014р. Пролонгувати ж його, дане комунальне підприємство не збирається...

Окрім того КП „Київжитлоспецексплуатація”, враховуючи тиск з боку громадськості (яку підтримує Народний депутат України Ляпіна К. М.) - звернулося до директора Київської філії ПрАТ „Київстар” з проханням перенести станцію стільникового зв’язку в інше місце (запропонований перелік додається).

В свою чергу, Ляпіна К. М. також отримала листа від вищезгаданого комунального підприємства. В якому Ксенію Михайлівну інформують про те, що резонансну антену вже відключено від електропостачання, „Київстар” попереджений про необхідність демонтажу свого обладнання. Але, це ніяким чином не заважає антені до цього часу знаходитися на даху будівлі по вул. Вербицького, 32.

Про подальший перебіг подій слідкуйте на сайті „Дарниця.org”

Нещодавно, районний сайт «Дарниця.org» інформував мешканців про скандальну справу з демонтажем антени стільникового зв’язку (по вул. Вербицького, 32), що належить компанії «Київстар»

А наразі продовжуємо вивчати дану проблему. Незважаючи на те, що КП «Київжитлоспецексплуатація» попередило ПрАТ «Київстар» про відключення базової станції мережі стільникового радіотелефонного зв’язку та необхідність її демонтажу – гігант з надання мобільних послуг з цим категорично не згоден! Наводячи низку аргументів: мовляв, компанія неухильно дотримується вимог чинного Законодавства України. Окрім того зазначаючи, що велика кількість дарничан має зв’язок завдяки саме цій антені (до речі, яка підключена до енергопостачання та працює у звичному режимі). Також стверджуючи, що джерело електромагнітного випромінювання відповідає вимогам санітарних норм...

У підсумку, мешканці прилеглих будинків ініціювали колективне звернення до Генпрокурора України Віталія Яреми – з проханням допомогти у вирішенні наболілої проблеми...

Далі – підписи мешканців прилеглих будинків «За демонтаж антени»

Слід зауважити, що навіть співробітники поштового відділення та аптеки, котра розташовується якраз під базовою станцією, також – вимагають демонтувати дану антену!

А наразі маємо відповідь від Генеральної Прокуратури України. Яка, в свою чергу перенаправила колективне звернення жителів на Прокуратуру м. Києва – для організації відповідної перевірки.

З тиждень тому, районний сайт «Дарниця.org» висвітлював титанічну боротьбу мешканців прилеглих будинків по вул. Вербицького, 32 з гігантом мобільного зв’язку – компанією «Київстар». Та, як наслідок – колективне звернення жителів до Генеральної Прокуратури України яка, в свою чергу, перенаправила листа до Прокуратури м. Києва.

А наразі отримана відповідь від столичної Прокуратури. Яка «спустила» звернення мешканців на Прокуратуру Дарницького району з проханням провести відповідну перевірку.

У відповіді ж Прокуратури Дарницького району зазначається, що підстав для реагування, наразі – немає…

Нам вдалося особисто поспілкуватися з представником ініціативної групи мешканців (котрі вже 6-й рік продовжують відстоювати свої інтереси в нерівній боротьбі з оператором мобільного зв’язку) – паном Віталієм Іллічем Тимошенко. Який коротко розповів про фабулу проблеми…

Про подальший перебіг подій – на сайті «Дарниця.org».

Зо три тижні тому, районний сайт „Дарниця.org” висвітлював відповідь Прокуратури Дарницького району стосовно відсутності підстав для демонтажу антени „Київстар” (по вул. Вербицького, 32).

Після чого, один з членів ініціативної групи мешканців мікрорайону повторно звернувся листом до районної Прокуратури...

А наразі маємо можливість ознайомитись із відповіддю Прокуратури Дарницького району. Яка зазначає, що Господарський суд м. Києва таки видав наказ ПАТ „Київстар” демонтувати за власний рахунок дану антену. Проте згодом, знову ж таки від імені Господарського суду м. Києва надійшов інший наказ! Як такий, що визнає попередній недійсним! У підсумку, ухвала суду про демонтаж антени – втратила силу та не підлягає виконанню...

Також, під час нещодавньої передвиборчої кампанії, активний мешканець звернувся листом до тоді ще кандидата в депутати Верховної ради України та, за сумісництвом - депутата Київради Володимира Гончарова з проханням допомогти домогтися демонтажу скандальної базової станції мережі стільникового радіотелефонного зв’язку. Що ж, будемо сподіватися що пан Гончаров посприяє у вирішенні даного питання.

Про подальший перебіг подій – на сайті „Дарниця.org”

Внаслідок того, що справа щодо демонтажу базової станції мережі стільникового радіотелефонного зв’язку, яка розташовується на даху будівлі по вул. Вербицького, 32 та належить ПАТ „Київстар Дж.Ес.Ем” 

зайшла в глухий кут – ініціативна група мешканців звернулася безпосередньо до гаранту додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина – Президента України!

Важко не помітити, що звернення громадян буквально пронизане розпачем і безвихіддю. Тим не менш, від процедури не слід очікувати співчуття – лист мешканців потрапив до приймальні Президента України, яка, в свою чергу перенаправила звернення на Київську міську державну адміністрацію та Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

На жаль, незважаючи на більш ніж двомісячний термін – від КМДА відповідь так і не надійшла. Але маємо зворотній зв’язок від вищезгаданої комісії! Яка зазначила, що фахівцями Українського державного центру радіочастот була проведена перевірка даної антени. В ході якої з’ясувалося, що базова станція стільникового зв’язку працює у відповідності з параметрами випромінювання.

Про подальший перебіг подій – на сайті «Дарниця.org»

Повертаємося до справи антени «Київстар», що встановлена на даху будівлі по вул. Вербицького, 32 яку, впродовж 6-ти років мешканці прилеглих будинків намагаються позбутися. Цього разу, жителі звернулися до Верховного Суду України - відповідь якого ми наразі й розглянемо!

Отже, окрім чималої кількості присутньої у листі «води», суд констатує, що вирішення даного питання не входить до повноважень останнього. Та радить звернутися до першої інстанції, яка виносила відповідні рішення та ухвали по даній справі – тобто до місцевого господарського суду.

Окрім того, Міністерство Юстиції України доручило Державній виконавчій службі України всебічно перевірити всі факти даної справи.

Враховуючи багаторічну тяганину, чисельні скарги мешканців і скандальні перипетії, що склалися навколо базової станції стільникового радіотелефонного зв’язку „Київстар” (що разташовується по вул. Вербицького, 32) – громадська організація ініціювала звернення на Дарницьку райдержадміністрацію, з проханням перевірити законність функціонування даної антени.

А наразі отримана відповідь від Дарницької РДА! Як стало відомо, антена встановлена на даху нежитлової будівлі, балансоутримувачем якої значиться КП „Київжитлоспецексплуатація”. На жаль, Дарницька РДА спромоглася лише констатувати те, що дане підприємство знаходиться у підпорядкуванні КМДА. А тому, як би ненав'язливо - пропонує звертатись саме туди (навіть „люб'язно” надавши контактну інформацію). Невже важко хоч якось посприяти у вирішенні даного питання? Хоча б, як мінімум - перенаправити звернення ГО до даного підприємства? Нехай останнє візьме до уваги поінформованість Дарницької РДА. Адже проблема дійсно не вирішується, а мешканці прилеглих будинків на протязі 6-ти років усіма силами намагаються домогтися демонтажу резонансної антени. Натомість, районна влада демонструє повну байдужість до думки дарничан та очевидне небажання втручатися в наболілу проблему…

Comments

Андрей Задорожный:

что удивительно: более половины списков жильцов и подписантов-заявителей из разных мест и организаций - противников антенн "Киевстар" старательно писали свои кляузы, выводя буквы одинаковым почерком....

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.