Дитячий спеціалізований кінотеатр "Факел" | Дарниця.org

Дитячий спеціалізований кінотеатр "Факел"

Кінотеатр "Факел" працює з 1987 року.  У 2007 році кінотеатр було реорганізовано і включено до складу Комунального підприємства "Київкінофільм" як окрему філію – "Дитячий спеціалізований кінотеатр "Факел".  

Тоді ж було проведено капітальний ремонт та повну модернізацію кінозали й технічного обладнання. А про фасад якось забули.  Так і залишився в радянському стилі. Це абсолютно не викликає ніякої цікавості з боку людей,вважає Ірина.  Хоча зсередини кінотеатр є дуже затишним місцем згарним ремонтом та чудовим невеличким кінозалом.

Сам кіноклуб працює у «Факелі» з 2013 року та вже встиг долучити багато шанувальників шедеврів світової кінокласики. Окрім того,основною аудиторією «Факелу» є діти та молодь, тому  тут проводиться велика робота зі школярами гуманітарного напрямку.Дітям не лише показують фільм – після перегляду  вони спілкуються, діляться враженнями, своїми думками.-    «Факел» – це дитячий спеціалізований кінотеатр. Тому все, що робиться тут, в першу чергу робиться для дітей, - розповідає Ірина, - сьогодні ми плануємо підготувати фасад для зовнішніх робіт, які невдовзі будемо робити разом з художниками та кураторами художньої програми фестивалю  «Гоголь Фест 2014».  Зараз вже розробляються ескізи і ми дуже надіємося, що кінотеатр стане яскравим кіноцентром  у Дарницькому районі та буде приваблювати якомога більше людей.
Наразі акція  проводиться  власними силами  членів клубу.  Та Ірина закликає усіх небайдужих цінителів справжнього кіно долучитись до  акції. Насайті  або ж в  касах кінотеатру можна  зробити благодійний внесок, взяти участь у толоці або ж допомогти  будівельними матеріалами. Чергова толока відбудеться  вже на початку вересня.
-    Без ініціативи Ірини сама б я не наважилась на це, - розповідає нам адміністратор кінотеатру Лариса Олександрівна, - Ірина – дуже активна та суспільно орієнтована людина.  Тож з її подачі сьогодні ми розпочали ремонтні роботи.
На даний момент кінотеатр поки зачинений  для відвідувань, але Ірина має надію, що з нового сезону почнеться нова епоха в історії«Факелу».  Адже мета дівчини –  реалізувати ідею створення  справжнього культурного кіноцентру в Дарницькому районі.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.