Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва | Дарниця.org

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва

(далі – Центр реабілітації) – заклад денного перебування дітей та молоді з функціональними обмеженнями віком від 7 до 35 років, метою діяльності якого є відновлення та підтримка їх фізичного та психологічного стану, адаптація та інтеграція в суспільство. Центр реабілітації проводить роботу з дітьми та молоддю з інвалідністю різних нозологій, в тому числі з такими як ДЦП, порушення опорно-рухового апарату, епілепсія, слабозорими, слабочуючуми дітьми, з дітьми аутичного спектру тощо, та сім’ями, що їх виховують. Зараз на обліку в Центрі реабілітації перебуває 150 родин Дарницького району, це біля 300 відвідувачів.

        В  закладі працює 5 фахівців: директор, 2 соціальні педагоги, психолог, вчитель-реабілітолог. Спеціалістами закладу проводиться  психолого-педагогічна реабілітація дітей, молоді з інвалідністю та їх сімей (консультування, психолого-педагогічна діагностика, психологічна та педагогічна корекція, арттерапія, танцювально-рухова терапія). Постійно виявляються та розвиваються творчі здібності дітей з функціональними обмеженнями за допомогою роботи в творчих майстернях, проведення ігротерапії, занять з інформатики. Вчителем–реабілітологом проводяться заняття з фізичної реабілітації. В рамках клубу –

спілкування для батьків, які виховують дітей з особливими потребами «Порада, злагода, любов», проводяться семінари та святкові зустрічі. Здійснюється співпраця з громадськими організаціями та благодійними фондами, проводяться соціокультурні заходи для дітей даної категорії.

Центр реабілітації знаходиться на території спеціалізованої школи № 296                             (вул. О.Кошиця, 8). Директор-Новік Людмила Федорівна (тел.560-71-96,                   моб. 050 353-07-34).

Comments

Наталія :

Добрий день. Хочу працювати у вашій установі. Досвід роботи з молоддю є. Зараз навчаюся в аспірантурі за спеціальністю психологія.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.