Карта небезпечних люків | Дарниця.org

Карта небезпечних люків

Большую опасность в Дарницком районе составляют открытые канализационные люки и канализационные сливы. Такие «колодцы» чаще всего расположены возле детской площадки или школы. Городские власти и коммунальные службы делают попытки обезопасить людей от уличных ловушек, но не настолько хорошо, ведь каждый год в открытые люки попадают люди. Попав в такую ловушку, можно не только сильно травмироваться, но и поплатиться своей жизнью.


Просмотреть открытый канализационный люк на карте большего размера

Поэтому цель создания такой карты – донести до служб, на балансе которых находятся открытые люки, что по всеобщим правилам, во избежание травм, на колодце должна быть чугунная крышка либо чугунная решетка!!!

Comments

Если вы заметили отсутствие крышки на канализации, то сообщите об этом на горячую линию "Киевводоканала" по тел. 15-81. Нет решетки на ливнестоке - звоните в "Киевавтодор" по тел. 284-74-19. 

http://kiev.vgorode.ua/news/159945-otkrytye-luiky-darnytsy-oboznachyly-n...

Осокорки. Вулиця Бажана № 14.Тротуарна доріжка до будинку та поруч газон перед будинком № 14, галявина з десятка молодих беріз, кілька кущів бузку - там знаходяться принаймі два каналізіційні люки накриті чимось, що імітує кришку. Ці кришки дуже приваблюють дітей, бо хлопчик 8-9 років з лекість відсунув кришку та заглядав всередину колодця.По закінченню шкільних уроків на цьому газоні весь час вештаються хлопчики. Дуже небезпечне такими дюками для дітей місце - бо через дорогу, тобто, метрів з 10, розташована нововідкрита школа та й у самому величезному будинку проживає дуже багато малюків та підлітків 8-12 років,які гуляють самостійно. Легкодоступні дітям люки приваблюють іх цікавість та загрожують несподіваною небезпекою.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.