Відділ громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Дарницького району (ОВІР Дарницького району). | Дарниця.org

Відділ громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Дарницького району (ОВІР Дарницького району).

Назва органу, установи

Місцезнаходження,

контактний телефон

Керівництво,

графік прийому громадян

Графік роботи  органу, установи

Перелік  послуг

Відділ громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Дарницького району (ОВІР Дарницького району).

 

м. Київ, просп. Бажана Миколи, 3-а,

тел.. 560-98-41.

Паспортний стіл: 560-98-39.

Начальник:

Собков Альберт Альбертович

Понеділок-четвер:

9.00-18.00;

п’ятниця:

9.00 - 16.45.

 

Обідня перерва: з 13.00 -13.45.

 

1.Оформлення (видача) паспорта громадянина України, паспорта для виїзду за кордон і проїзного документа дитини.

 

2. Оформлення дозволу на імміграцію в Україну, посвідки на постійне проживання.

Comments

Лариса Сіпко:

Вже тиждень намагаюсь зателефонувати в ОВІР - за вказаним телефоном ніхто не відповідає. Мені лише потрібно дізнатись, які документи потрібні, щоб вклеїти фото дитини до закордонного паспорту і розмір фото.

Помощничек:

Свои загран и общий паспорта.Плюс Свидетельство о рождении ребёнка и ид.код. Всё по 2 копии. Фото ребёнка матовые 3,5 на 4,5. До 5 лет можно без фото. Приёмная Головы РДА - справочная.

23.02.2013 намагалась оформити дитині 15 років паспорт закордонний, на що отримала відмову з посиланням на Постанову КМУ 1603. Але в даній Постанові чітко прописано, п 8. До досягнення громадянином 18-річного віку паспорт замість проїзного документа оформляється на такі терміни: на 3 роки - у разі виїзду до країн чи для участі в заходах міжнародних організацій, які вимагають наявності паспорта (додаток 5), осіб, які не досягли 16-річного віку.
Додаток 5
до пункту 8 Порядку провадження за заявами про оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон і проїзних документів дитини 

1. Іспанія

2. Португалія

3. Чехія
В моєму обгрунтування про необхідність виготовлення саме паспорта я вказувала про те, що мали необхідність поїхати в Чехію, на що в посольстві отримали відмову в звязку з тим, що в дитини був проїздний документ.(пояснення надавала співробітник на ім`я Люба в 9 кабінеті). Яким чином діяти, до кого звертатись за компетентною відповіддю та обслуговуванням? Дякую.

Оформлення документів для виїзду за кордон здійснюється відповідно до Закону України від 21 січня 1994 року "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України", Постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 1995 року №231 "Про затвердження Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення" (зі змінами) та Порядку провадження за заявами про оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон і проїзних документів дитини, затвердженого наказом МВС від 21.12.2004 № 1603, який зареєстрований у Мін'юсті 20.01.2005 за № 68/10348.
Відповідно до наказу МВС від 21.12.2004 р. № 1603 - розділ "Повноваження щодо прийняття рішень за заявами про оформлення паспорта/проїзного документа" в п.15 чітко зазначено, що "За результатами розгляду заяв про оформлення паспорта/проїзного документа начальники(або їх заступники)територіальних органів або територіальних підрозділів приймають рішення щодо оформлення паспорта/проїзного документа чи тимчасової відмови в його видачі. Для м. Києв в п. 16 цього наказу зазначається - Рішення приймають: начальники (або їх заступники) відділів (відділень) у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб у міських з районним поділом та районних у місті Києві управліннях органів внутрішніх справ - стосовно осіб, які проживають на території адміністративного обслуговування і виїжджають за кордон на тимчасове проживання.
Отже, в Вашому віпадку співробітник на імя Люба неправомірно відмовила Вам у виготовленні саме закордонного паспорту на дитину, при цьому вона на це не мала і законних повноважень. Тому Вам необхідно звернутись із заявою безпосередньо до керівництва районного ВГІРФО із обгрунтуванням необхідності отримання закордонного паспорту, з посиланням на наказ МВС №1603 і в заяві також зазначити про незаконну відмову у прийнятті документів співробітником зазначеного ВГІРФО.

Мирослава Мирончук:

Я хочу оформити 2й закордонний паспорт ( у старому лишилася лише одна сторінка для візи). Які документи я повинна надати? Чи працює Ваш відділ у якісь дні з 01.05.13 - 13.05.13, чи це все будуть вихідні дні? Скліьки часу займе оформлення паспорту і скільки це коштує?

Як би це не звучало "заїзжено", спробуйте через Едапс.
Ось їх сторінка http://www.passport-ua.org/. Принаймні, на сайті є перелік документів та порядок цін)))

Які документи потрібні на проізний документ дитини, щоб відправити дитину неповні 3 роки закордон з бабцею. Буду вдячна за допомогу!

Підкажіть, будь-ласка, після одруження мені треба переоформити документи в зв"язку зі зміною прізвища. В закордонному паспорті є відкрита шенген віза. Мені залишать цей паспорт і зроблять новий чи як?

Підскажіть будь ласка скільки коштує закордонний паспорт? Маю прописку в Дарницькому районі.

Пожалуйста подскажите, в каком порядке что делать и сколько времени это займет? Куда обращаться? У меня украинский загранпаспорт, уже просроченный на пару лет, в нем есть отметка о выезде на ПМЖ, но в консульстве я никогда не регистрировался. Хочу получить украинский гражданский паспорт.

Доброго дня! Можливо отримати паспорт, якщо він украдений.
в м. Києві, якщо прописка не київська? Дякую.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.