Святкові заходи в Дарниці | Дарниця.org

Святкові заходи в Дарниці

До Дня Державного прапора та 24–ої  річниці незалежності України у Дарницькому районі відбудеться низка святкових заходів. 23 серпня біля будівлі РДА урочисто піднімуть Державний прапор – під час церемонії вручать паспорти громадянина України 16-річним мешканцям району, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті та мистецтві. Державний прапор цього дня також урочисто піднімуть у парку «Позняки» та в мікрорайоні Бортничі.

В День Незалежності, 24 серпня, дарничан запрошують, зокрема на  свято «Незалежність, омріяна поколіннями», за участю колективів художньої самодіяльності Дарницького району, яке відбудеться в парку імені воїнів – інтернаціоналістів (вул. архітектора Вербицького, 1). 

23 серпня 2015 року

24 серпня 2015 року

10:00 – урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

(площа біля будівлі Дарницької райдержадміністрації (вул. Кошиця, 11).

В програмі заходу:

  • Святковий мітинг;
  • Підняття Державного Прапора України;
  • Вручення паспортів громадянина України учням навчальних закладів,  які досягли 16-річчя;

Відправлення гуманітарного вантажу в зону АТО (площа біля будівлі Дарницької райдержадміністрації (вул. Кошиця, 11), (контактна особа С.Адаменко 097 510 11 73);

10:30 -урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. (парк «Позняки», перехрестя пр–та Григоренка тавул. Драгоманова);

11:00 - урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. (перехрестя вул. Леніна та вул. Світлої, мкр. Бортничі).

 

 

10:00 – 15:00– проведення товариського турніру з міні-футболу між членами громадських об’єднань, учасниками АТО, волонтерами та представниками Дарницької РДА та ін. (стадіон ДЮСШ «Атлет», вул. Тростянецька, 60);

13:00 – відкриття  після реконструкції парку «Таращанець» (між вул.: Ялтинська, Сормовська, Заслонова, Севастопольська);

14:00 – відкриття після реконструкції скверу «Шевченка» (на розі вул. Сімферопольскої та Харківського шосе);

16:00 – районне свято за участю колективів художньої самодіяльності Дарницького району міста Києва «Незалежність, омріяна поколіннями»(парк імені воїнів-інтернаціоналістів, вул. Вербицького, 1).

 

 

У Дарницькому районі 23 серпня урочисто піднімуть Державний прапор біля будівлі РДА, а також у парку «Позняки» та мікрорайоні Бортничі. 24 серпня відбудеться районне свято за участю колективів художньої самодіяльності «Незалежність, омріяна поколіннями» (Парк імені воїнів-інтернаціоналістів, вул. Архітектора Вербицького).. незалежності та  Київському метрополітені назвали станції метро, якими з початку року скористалися найменше пасажирів. Це розташовані у Дарницькому районі станції «Славутич» (в середньому щодобово нею користуються 6,3 тисячі осіб) та «Червоний хутір» (4,3 тисячі). Закінчує перелік найменш популярних станція «Дніпро» – на ній побували всього 2,9 тис. пасажирів,

А найбільший середньодобовий пасажиропотік на станціях «Лісова» (57,8 тисячі), «Вокзальна» (55,4 тисячі), «Академмістечко» (50 тисяч).

У метрополітені підкреслюють, що найзавантаженішою традиційно залишається Святошинсько-Броварська лінія. Ізпочатку року нею скористалося понад 117 млн пасажирів.Куренівсько-Червоноармійська та Сирецько-Печерська лінії перевезли 96,5 та 65,4 млн пасажирів відповідно.

Всього за сім місяців поточного року столичний метрополітен перевіз понад 279 млн пасажирів. У метро підрахували, що за цей період там 6,5 разів перевезли все населення нашо країни.

Втім, як сказали «Дарниця.орг» у прес-службі Київського метрополітену, таку статистику там, звичайно, роблять не з цікавості. Ці дані в першу чергу впливають на кількість рухомого складу та інтенсивність руху поїздів. Крім того, як відзначили у прес-службі, «у нас на обліку кожен пасажир, а кожен турнікет автоматично передає дані про поїздку до податкових органів».  

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.