Вихідні 22-24 серпня: святкуємо День Незалежності | Дарниця.org

Вихідні 22-24 серпня: святкуємо День Незалежності

Покрасуватися на парадівишиванок

23-24 серпня на честь Дня Незалежності відбудеться Всеукраїнський парад вишиванок.  Офіційне відкриття  фестивалю відбудеться 23 серпня на Софіївській  площі, а сам парад, у якому зможуть взяти участь всі бажаючі  після реєстрації на офіційномусайті заходу, пройде на Контрактовій площі24серпня о12:00.

Помилуватися петриківськимрозписом в аеропорту «Київ»

У Міжнародному аеропорту «Київ» 20 серпня відкривається  проект «Петриківка просто неба», присвяченийДню Незалежності України. Утерміналі «А» - виставленікартинитапредметипобуту, розписаних петриківкою, від відомої майстрині Галини Назаренко.  Особлива подія ­­арт-проекту – художниця разом із послами іноземних країн розмалює чотири лавки,встановлені перед терміналом «А». Відбудеться також показ колекції одягу, оздобленого петриківськими орнаментами, та майстер-клас із петриківського розпису для всіх охочих навчитись малювати «цибульки», «бігунки» та калину. Місце: Міжнародний аеропорт «Київ». вул. Медова, 2.

Згадати історію на виставці «Хрест і тризуб: символи тисячолітнього міста»

20 серпня о 18:00 в Музеї історії міста Києва –урочисте відкриття виставки «Хрест і тризуб: символи тисячолітнього міста». Виставка присвячується пам’яті 1000-ліття упокоєння Великого князя Київського Володимира. На виставці презентують понад 300 одиниць різноманітних матеріалів із фондів цілої низки музеїв та приватних зібрань. Демонструватимуться фрескові розписи,  автентична зброя та спорядження дружинників часів Володимира. Виставка працюватиме до 20 вересня 2015 року. Місце: вул. Б. Хмельницького, 7.

Відбути із запорожцями за Дунай і повернутися на батьківщину

22 серпня на Співочому полі Печерського ландшафтного парку покажуть театралізоване дійство за мотивами опери Семена Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм». Ландшафтне шоу привезе до Києва Запорізька обласна філармонія. Організатори кажуть – проект унікальний, у першу чергу тим, що поєднує музичний матеріал опери і сучасні можливості видовищних постановок та оригінальні технічні рішення. Місце: вул. Лаврська, 33. Захід розпочнеться о 19:30.

Відсвяткувати три Спаси відразу

22 й 23 серпня у парку «Київська Русь» святкуватимуть Яблучний, Медовий і Горіховий Спас. У театралізованих постановках оживуть легенди та міфи про богиню краси і любові Ладу та її сина Леля, про весілля Літа й Осені. Вершники з дружини самого князя київського покажуть захоплююче кінно-трюкове шоу, а відвідувачі зможуть на тих конях покататися. Також гостей покличуть на перетягування канату, гонки «по серпантину», середньовічний футбол та запальні хороводи. Заходи триватимуть з 13.30 до 19.00. Парк відчинено уже з 10.00. Місце: с. Копачів, Обухівський район. ; вхід – від 0 до 100 грн.

Поярмаркувати і спробувати найсмачніший борщ

21 -24 серпняуНаціональному комплексі «Експоцентр України» (ВДНГ) відкриється великий ярмарок. Обіцяють «викинути» товари легкої промисловості, сувеніри-подарунки з національною символікою, вироби майстрів народних художніх промислів та українських хендмейкерів, квіти та декоративні культури, книжки та товари для школярів, продукти сільського господарства і ще багато різного і корисного. У той же час там відбудеться
і перший український чемпіонат з приготування борщу.Кожен заклад громадського харчування –учасник турніру –приготує по п'ятдесят літрів борщу і безкоштовно нагодує гостей заходу, які, в свою чергу, віддадуть свій голос за найсмачніший український борщ.
Місце: пр-т Академіка Глушкова, 1.

Закусити бургерами і запити пивом

23-30 серпня в центрі столиці, під аркоюДружбинародів,  відбудеться фестивальBeer& BurgerFest. У ньому братимутьучасть пивовари зі всієї України. Гори бургерів та море пива – що ще треба для любителів цього напою? Але на фестивалі обіцяють щеконкурси, шоу, майстер-класи з приготування бюргерів, рок-вечоринки. 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.