Вихідні 12-13 вересня: Різноманітні заходи в Дарниці, цирк у Древньому Києві, і витинанки в українському селі | Дарниця.org

Вихідні 12-13 вересня: Різноманітні заходи в Дарниці, цирк у Древньому Києві, і витинанки в українському селі

Посадити дерево на Алеї Скрябіна

У суботу, 12 вересня в парку «Позняки» (біля ТЦ «Центрум») розпочнеться другий етап створення Першої Всеукраїнської «Алеї Патріотів» пам’яті Кузьми Скрябіна та усіх патріотів, які віддали життя за незалежність України. Продовжать його у три наступні суботи – 19, 26 вересня та 3 жовтня. Очікують на участь Руслани, Святослава Вакарчука, Наталії Могилевської, Марії Бурмаки та багатьох інших. На заході планується висадка 100 дерев.Початок – об 11:00. 

Присвятити день спорту біля Вирлиці

12 вересня з 11.00 до 16.00 по вул. Ревуцького (навпроти будинку №44, вздовж озера Вирлиця) відбудеться 1-й Фестиваль спорту Дарницького району.Фестиваль проводять, аби популяризуватирізні види спорту, їхнюроль уздоровому розвиткуродини.

Але можна буде не тільки послухати, а й спробувати все на собі. Батькам презентують секціїта гуртки, в яких могли б займатися їхні діти. Також очікується ярмарок спортивних товарів від спортивних магазинів.

Вхід – вільний.

Поярмаркувати на Ревуцького

Після невеличкої перерви, пов’язаної з задимленням столиці, оживають сільськогосподарські ярмарки, в тому числі, й у Дарницькому районі. Цього разу ярмарок відбудеться 12 вересня по вулиці Ревуцького. Свою продукцію представлять сільськогосподарські виробники, переробні підприємства та фермерські господарства країни.

Вхід – вільний.

Побачити щасливе майбутнє і зробити свою витинанку

12-го вересня в «Українському селі» чекають діточок помалювати… майбутнє! Захід з екологічним ухилом. Діткам запропонують у малюванні знайти відповіді на питання, яким же буде майбутнє, якщо кожен віддасть перевагу здоровомуспособужиттяйцінуватиме навколишнє середовище. Дорослі ж зможуть поглянути на себе очима дітей. А 13-го вересня всім пропонують зробити свою щасливу витинанку. Це дуже цікаве та клопітке заняття, але обіцяють навчити всіх!Місце заходу: с. Бузова Києво-Святошинського району. Часзаходів – з 13.00до14.30.Вхід – вільний.

Відвідати цирк у Древньому Києві

12-13 вересня на гостей чекає «Парк Київська Русь»зі своєю власною програмою «Цирк у Древньому Києві».Відвідувачам обіцяють видовищну програму у кращих традиціях світового цирку. Розпочнеться все з параду-алле, адалі– веселі розваги, захоплюючі виступи, «смертельні номери», запальні танці з глядачами та багато іншого.

Запланований видовищний виступ кінного театру Древнього Києва. Зокрема,вершники покажуть трюки на конях, які колись використовувалися в реальних боях. А свої уміння у східних єдиноборствах продемонструють тренери та вихованці школи бойових мистецтв «Чорна Пантера». Також вони дадуть майстер-клас. Унеділю програму доповнить виступ службових собак з універсального дресирувального центру «Геліон».

Місце заходу –селоКопачів Обухівського району Київської області.

Початок роботи парку о10.00, початок театралізованої програми в 13.30.

Вхід – від 0 грн. до 100 грн.

Продегустувати більше 100 сортів пива

Саме стільки сортів цього улюбленого напою мільйонів обіцяє представити пивний фестиваль «KievBeerFest2015» на ВДНГ. Тут на гостей чекають вітчизняні та іноземні пивокурні, смачні закуски й насичена програма з конкурсами.  Вечорами  – виступи українських та зарубіжнихартистів, улюбленірок-групи і колективи.

Захід відбуватиметься 10-13 вересня.

Вхід:10 вересняз17.00 – вільний, 11 вересняз14.00-16.00 – вільний. Після16.00 –100 грн. 12-13 вересня, з12.00 –100 грн.

Місце заходу – Центральна відкрита площа НК «Експоцентр України», проспект Академіка Глушкова, 1. 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.