Вихідні 1-2 серпня: танці з Нептуном, пошуки сенсу життя та кам’яні лабіринти | Дарниця.org

Вихідні 1-2 серпня: танці з Нептуном, пошуки сенсу життя та кам’яні лабіринти

Потягати за бороду Нептуна

У неділю, 2 серпня, у парку «Феофанія» організовують День Нептуна. Обіцяють літній душ, мильний басейн, танці з міфічними водяними істотами й,звичайно, зустріч з самим володарем морських стихій – Нептуном. За дітьми доглянуть аніматори. Початок – з 13.00.

Місце – парк Феофанія, вул. Академіка Лебедєва, 32. Телефон: (093) 066-75-18. Вхід – від безкоштовно до 10 грн.

Побути йогом

Міжнародний фестиваль йоги VEDALIFEрозпочався ще 29 липня і триватиме до 2 серпня. Кажуть, сумно не буде – в програмі багато видовищ і смачної, а головне, здорової їжі. Видовища: йога на землі і в повітрі; їжа: вегетаріанські солодощі і не тільки; розваги: безліч майстер-класів і концертів. А ще обіцяють справжнісіньке ведичне весілля. Організатори кажуть, що фестиваль – подія для йогів, вегетаріанців, прихильників здорового способу життя та всіх, хто хоче змінити своє життя. Час – з 7.00 до 23.00.

Місце Труханів острів, база відпочинку «Славутич», тел.: 093 875-61-09. Вхід – вільний, всі події – безкоштовно, але потрібна реєстрація на сайтіhttp://vedalife.camp.

Погарцювати по-слов'янськи

1-2 серпня впарку «Київська Русь» відбудуться «Слов'янські ігрища» – видовищна розважально-пізнавальна програма. Гості зможуть розім'ятися в активнихіграх і змаганнях, якими славиться парк, повчитися вправлятися з стародавньою зброєю, догляду за кіньми та середньовічному танку «маразуля». Також анонсують виступи кінної дружини з усіма наслідками: мистецтво джигітовки, стрілянина з лука з колісниць і всілякі складні трюки на конях. У неділю – кінні пробіги на «Кубок князя Володимира».

Місце – м. Копачів Обухівського району Київщини, вхід – від 30 до 100 грн.

Вибратися з єдиного в Києві лабіринту

У Києві з'явився перший кам'яний лабіринт «Подорож у себе». Відвідувати його можна цілодобово. На початку загадали бажання чи поставити питання – і вперед, по заплутаній дорозі. Відповідь – у кінці лабіринту, залежно від того, як успішно Ви його подолали.

Місце – Оболонськанабережна, 7, корп. 5, поруч зцерквою. Вхід – вільний.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.