Звернення працівника освіти до мамочек | Дарниця.org

Звернення працівника освіти до мамочек

Шановні мамочки
Як ви обливаючи вихователів і учителів такою багнюкою, можете довіряти їм своїх дітей. Виходить, що ви любите своїх дітей менше ніж той мізер, який ви вносите у фонди, називаючи це поборами. Так виходить, що вихователь має боротися за повне фінансування?

А ви навіщо? Якщо ви не знаєте на що витрачаються зібрані кошти, то це ваші проблеми. Ви в праві попросити звіт . якщо ви цього не робите, знову ж таки це ваші проблеми. Звичайно, простіше писати всякий бруд про вихователя, а не допомагати йому у вихованні ваших же дітей. Вдома ви можете навчити дитину читати, писати і т.д., але адаптуватися до соціума самостійно ви не в змозі. 

Дуже прикро, що в садок ви приводите дітей лише тому, що вам потрібно на роботу. Ви думаєте не про них, а в першу чергу про себе. Цікаво було б подивитися  на реакцію тих батьків, які перестануть допомагати ( здавати побори) дитсадку чи школі. У яких умовах будуть  ваші діти? Із якими емоціями вони буть іти в обідрану школу чи сад. Будь ласка, прапор вам у руки!!!

Оригінал звернення за цим посиланням.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.