Знахабнілі охоронці ТРЦ «New Way» відіграються на підлітках?!. | Дарниця.org

Знахабнілі охоронці ТРЦ «New Way» відіграються на підлітках?!.

19 травня у торгівельно-розважальному центрі «New Way» (вул. Вербицького, 1) стався інцидент. 

За словами місцевого жителя: «Ввечері діти з друзями пішли в кіно, поки чекали початку сеансу, взяли перекус і сиділи за столиками на другому поверсі. Через деякий час до них підійшов охоронець і сказав вийти на вулицю тих, хто не їсть. Коли діти запитали, що вони порушують і де в правилах написано, що не можна сидіти в кафе без їжі, ці доблесні охоронці почали лаятись. 

Діти показали чек, сказали, що зараз ще візьмуть чай, але охорону це не задовольнило. Один з цих «доблесних» охоронців вибив стілець з-під мого сина, коли він ледь не впав, схопили його під руки. Все це супроводжувалося брудною лайкою. Коли син покликав на допомогу, охоронець вдарив його по печінці.

Дякую жінкам, які втрутились в цю ситуацію! Коли ми приїхали після дзвінка сина, ця «охорона» поводилася агресивно. Довелось викликати поліцію, яку ми чекали 53 хвилини!!! Поліціанти вислухали, прийняли заяву, потиснули руку охоронцю, жалілися, що мають низьку зарплату і тільки 6 чергових машин на весь Дарницький район. 

Впевнена, що дорослих чоловіків, ці «стражі порядку» не зачепили б. А вирішили показати свою «владу» на підлітках, які нічого поганого не робили і ще й мали гідність, не злякались і відстоювали свої права! До речі, ліцензії в цих «охоронців» не було».

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.