Завод «Енергія» переоснастять у 2019 році | Дарниця.org

Завод «Енергія» переоснастять у 2019 році

У Києві затвердили план заходів на 2017-2025 роки у сфері поводження з відходами, який передбачає рекультивацію полігону №5, технічне переоснащення сміттєспалювального заводу «Енергія» та створення комплексів з перероблення сміття. Відповідне рішення прийняла Київрада.

За словами заступника мера Петра Пантелеєва, який презентував проект рішення, пункти плану 3 і 4 фіксують проведення конкурсу на визначення перевізників твердих побутових відходів і першого в Україні конкурсу на визначення організації, що буде займатись перероблюванням відходів.
Як зазначив Петро Пантелеєв: «Це єдиний механізм, який сьогодні нам дає законодавство, для будівництва центрів поводження з відходами. Цей конкурс буде проведений за стандартами, критеріями та правилами який сьогодні запроваджує Європейський банк реконструкції та розвитку, міжнародні фінансові корпорації, а також Європейський інвестиційний банк».
Окрім цього, заступник голови повідомив, що Київ бере на себе завдання закриття та забезпечення рекультиваційного утримання полігону №5.
«Тобто навіть після того, як полігон буде закритий, місто подбає про екологічно безпечне утримання цього складного об’єкта. У пункті 6 та 7 визначені плани міста відносно заводу «Енергія». 

Зараз проходить державну експертизу техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) для встановлення на заводі сучасної системи хімічного очищування газів. Після отримання експертизи ми зможемо наступного року оголосити конкурс та протягом двох наступних років встановити необхідне обладнання», – повідомив чиновник.
Також у плані заплановано збільшення кількості контейнерів для роздільного збору сміття та збільшення автомобілів для їх вивезення.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.