Увага! Справа по скандальній АЗС на Ревуцького набирає нових обертів | Дарниця.org

Увага! Справа по скандальній АЗС на Ревуцького набирає нових обертів

Нещодавно у соцмережах з’явилася наступна інформація: 12 червня 2018 року об 11:30 відбудеться судове засідання по клопотанню забудовника ТОВ «Гуель Парк» (АЗС «ОККО» на вул. Ревуцького) щодо зняття арешту з земельної ділянки, який було накладено Апеляційним судом 05.10.2017 року за зверненням прокуратури №2 Дарницького району!!!
Якщо суддя Дарницького суду - Шклянка Марія Петрівна, задовольнить позов забудовника і зніме арешт з земельної ділянки, де стоїть недобудована АЗС «ОККО» на вул. Ревуцького, то це означатиме продовження війни місцевих мешканців з компанією «ОККО», яка хоче добудувати під вікнами мешканців свою багатопаливну автозаправну станцію!
Активісти запрошують всіх небайдужих прийти на судове засідання!

Нагадаємо, що 07 червня у Дарницькому суді продовжився розгляд питання, яке не може вирішитися понад рік - будівництво БП АЗС «ОККО» у безпосередній близькості до житлових будинків. Це будівництво забудовник веде з масою порушень, тому виснажлива судова тяганина триває досі.
У зв’язку з тим, що у судді не було справи кримінального провадження, судове засідання було перенесено на 12 червня на 11:30 (вул. Кошиця, 5а).

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.