Учнів школи №296 виселяють із початкової школи | Дарниця.org

Учнів школи №296 виселяють із початкової школи

Школярів молодших класів спеціалізованої школи №296 (вул. Кошиця, 8), філіал якої розташований у дитячому садку №809, переселяють до старшої школи, яка зовсім не придатна до навчання.
Про це на сторінці у соцмережі Facebook повідомив журналіст та батько школярки Роман Суліма. Він заявив, що чиновники запланували ремонт у приміщеннях, які виділили учням молодших класів неподалік через катастрофічну нестачу місць. Суліма зазначив, що батьки вже встигли зробити ремонт у низці приміщень. У свою чергу, їх просто усно поставили перед фактом, що впродовж навчального року, під час весняних канікул, приміщення треба звільнити.
Батько школярки розповів, що учням 2-х та 3-х класів порадили переїхати до основної школи, де навіть туалети у непридатному стані, а у смітниках лежать недопалки.
За словами Суліми, чиновники пояснили рішення розпочати ремонт виділенням німецьким урядом гранту у 300 тис. євро на ремонт дитячих садків.
«На Позняках величезна кількість дитсадків, де сидять конторки і платять за оренду. Чому їх не виселяють під потреби дошкільнят у першу чергу?»  - додав обурений батько.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).