У Дарницькому районі продовжується конструктивний діалог з ветеранами АТО | Дарниця.org

У Дарницькому районі продовжується конструктивний діалог з ветеранами АТО

У середу, 30 травня, у Дарницькому районі  пройшла зустріч з учасниками АТО щодо вирішення першочергових питань.
У  приміщенні актової зали  Дарницької РДА  зібралось дуже багато людей, серед яких  демобілізовані учасники АТО, родини військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО, члени родин військовослужбовців, що зараз беруть участь в подіях на сході країни.
Захід пройшов за участю  в.о. голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Петра Захарченка, народного депутата України Віталія Сташука, депутатів Київської міської ради – Ігоря Мірошніченка та Юрія Сулиги та членів  Громадської Ради при Дарницькій РДА. 
Спілкування  з АТОвцями Дарниці та міста Києва стосувалось найбільш гострих та болючих питань  — забезпечення демобілізованих учасників АТО та їх родин земельними ділянками, медичного обслуговування, соціальних і житлово-побутових проблем.

«Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація в рамках своїх повноважень робить все можливе, щоб максимально спростити та наблизити до учасників АТО надання всіх послуг та пільг, які їм належать», - наголосив в.о. голови Дарницької РДА Петро Захарченко

«Розмова була непростою. Я проінформував щодо створення Міністерства у справах ветеранів. Є великі сподівання, що якраз один державний орган зможе узагальнити усю цю  проблематику та пришвидшити вирішення багатьох проблем, з якими зараз стикаються учасники бойових дій. Що стосується надання земельних ділянок ветеранам АТО у місті Києві, то це питання неодноразово піднімалось, у тому числі,  за моїми зверненнями. На жаль, міська влада на сьогодні не знає, як виконати закон та забезпечити ветеранів їх правами. Але усі ми разом маємо плідно попрацювати, аби ці проблемні питання були вирішені», — зауважив народний депутат Віталій Сташук.
 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.