У Дарниці побудують Центр захисту тварин | Дарниця.org

У Дарниці побудують Центр захисту тварин

Майбутній Центр розташовуватиметься по вул. Автопаркова

Центр матиме ветеринарну лікарню із найсучаснішим діагностичним і лікувальним обладнанням, блоки утримання тварин із універсальними вольєрами, майданчики для вигулу, притулок для котів, готель для перетримки домашніх тварин; передбачені інфекційні блоки, карантинна зона та іпотерапевтичний центр, у якому буде проводитися реабілітація тварин-спинальників, автостоянка для відвідувачів, гаражі для машин швидкої допомоги тваринам і спеціальної техніки також знайшли своє місце на 2,5 гектарах функціонально насиченої території.
Після розробки робочої документації та проходження державної експертизи, восени розпочнеться перша черга будівництва Центру захисту тварин.

Як зауважив заступник мера Петро Пантелеєв: «Необхідність появи сучасного «Центру захисту тварин» – із гідними умовами утримання, з повноцінним харчуванням, ветдопомогою – надзвичайно гостра. Зараз ми працюємо над питаннями будівництва нового притулку, що дозволить утримувати більше півтисячі собак і близько сотні котів. Займаємося створенням сайту з базою даних і анкетами тварин. Адже наше завдання – щоб тварин не лише віддавали у притулок, але й брали під опіку».

За два роки реорганізовані комунальні підприємства «Притулок для тварин», «Центр ідентифікації тварин» та «Шевченківську клініку ветеринарної медицини». Вони приєдналися до КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». Оновився персонал і змінилося керівництво підприємства. Його працівники мають чіткі завдання: забезпечити належні умови утримання тварин у притулку, оперативну реакцію служби вилову для порятунку собак тощо.

Між тим, у КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» існують проблеми…

За інформацією директора Департаменту міського благоустрою КМДА Андрія Фіщука: «Центр захисту тварин має стати ключовим елементом нового підходу до поводження із безпритульними тваринами у Києві. Зараз місто провадить програму «ВСВ». Це скорочення від «вилов – стерилізація – випуск (на місце відлову)». Побудова цього Центру дасть нам можливість активізувати систему адопції та прилаштування безпритульних тварин у сім’ї. Київ зможе вийти на вищий рівень поводження із тваринами – у столиці не буде безпритульних тварин на вулицях».
Зараз у Києві налічується не більше 2600 безпритульних собак. Більшість із них уже стерилізовані, вакциновані та ідентифіковані комунальним підприємством «КМЛВМ» і є безпечними для людей.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.