Рекет по-Дарницьки (увага, ненормативна лексика) | Дарниця.org

Рекет по-Дарницьки (увага, ненормативна лексика)

Здавалося б лихі 90-ті вже давно лишилися за спиною. Але час від часу, відголоски методів нахабного та безпідставного «збивання» грошей дотепер нагадують про себе. Як приклад - історія мешканця Дарницького району, який став жертвою колекторів.

Зі слів мешканця (із зрозумілих причин побажав лишитися інкогніто): «Все почалося з того, що мій брат взяв позику 1,000грн. в «Кредит кафе» біля метро «Позняки». За невідомих мені причин - борг не повернув. Я не була поручителем, контактною чи третьою особою. Про позику я не знала. Адже не проживаю з ним однією родиною.

Нещодавно, на домашній номер зателефонувала невідома особа, яка в грубій формі почала розмовляти з моїм батьком та погрожувати йому фізичною розправою. Побачивши, що моєму батькові, інваліду 1-ї групи стало погано, я взяла трубку. Чоловік повідомив, що він Роман Петрович, представник виконавчої служби Дніпровського району та у нього є рішення суду на арешт майна. На моє питання, відносно кого та коли було винесено рішення, яким судом, хто суддя, номер постанови і т.д. чоловік відповів, що не має повноважень повідомляти дану інформацію та порадив зв’язатися із представником компанії. Що я і зробила. На іншому кінці дроту чоловік, на моє прохання відрекомендуватися, з іронічною інтонацією назвався «Александр Николаевич Белов» (головний герой колись популярного серіалу «Бригада»). Ввічливий пан Бєлов повідомив мені, що він уповноважений вирішувати усі питання, але я маю до вечора під’їхати до відділення та залишити там гроші, в іншому випадку зі мною почнуть працювати колектори - а як вони працюють, я можу подивитись на ютубі та почитати в інтернеті.

В понеділок зрання, вже на мобільний я отримала дзвінок наступного змісту:або я терміново йду у відділення, або пожалкую про це. Паралельно почалися дзвінки із погрозами сусідам, де їм натякали, щоб набирали воду - тому що ввечері їх квартира згорить. І щоб нагадали мені, що мене розшукують.

Все саме цікаве розпочалося у вівторок 02.08.2016 року.

Зателефонувавши на мій мобільний, дехто, хто представився як представник «Укрборг» -  почав вимагати від мене і мого чоловіка 20,000грн.!З яких підстав і т.д. ніхто не повідомив. А на питання, куди ж власне нести гроші, відповіли – „читай в інтернеті”.

Згодом, вже з іншого номеру телефону, почали звучати образи і погрози в мій бік. На моє прохання представитися, було сказано «Ти сьогодні представишься на суд Божий», авто пошкодимо та безліч інших погроз...

Переставши відповідати на ці дзвінки, я отримала смс повідомлення про те, що ввечері дехто чекатиме на мою доньку... Хвилюючись за життя своєї дитини, я звернулася до правоохоронних органів із заявою. Але мені дали зрозуміти, що їх складно знайти, адже ці телефони тимчасові і вони їх швидко змінюють.

З огляду на це, дзвінки з образами та вимогами готувати гроші, почали надходити на всі телефони, які прямо чи опосередковано пов’язані зі мною та моєю діяльністю - телефонували навіть колегам по роботі, у грубій формі повідомивши щоб вони боялись ходити по вулиці!

Епопея на цьому не закінчилась, адже зателефонувала мати мого чоловіка та повідомила, що їх сказали, що я та мій чоловік маємо сплатити гроші, інакше їй спалять будинок. І ці дзвінки їй надходили неодноразово.

З метою надання пояснень та з наміром встановити причини погроз в мій бік, я зателефонувала на гарячу лінію Фінансової мережі «Кредиткафе». Де отримала інформацію про те, що я не являюсь їх клієнтом, але мій номер телефону значиться в їхній базі, як телефон мого брата! Емоційна та зла, запитала в оператора, на яку адресу я маю надіслати запит про надання скаргу. Відповідь була більш ніж ґрунтовна – будь-яке відділення має книгу скарг, де я можу залишити свій відгук. Та якщо я захочу, щоб на другому екземплярі мені поставили відмітку, то отримаю відмову, адже працівники на це не уповноважені. Дізналась я і те, що операторам заборонено надавати інформацію про ПІБ керівника та місцезнаходження підприємства. Також з’єднали мене зі службою безпеки вищезгаданої організації - де навіть не запитали мене нічого, а лише назвали ім’я брата та поклали слухавку. До речі, як виявилось, окрім звернення до відділення, скаргу можна залишити за телефоном фахівця з контролю якості. Що я і зробила.

Адже фізично встановити місце знаходження головного офісу виявилось нереально. І я пам’ятала погрозу про те, що у випадку якщо я все ж наважуся з’явитись на порозі Товариства (за адресою яка вказана в ЄДР) - то мене не тільки на поріг не пустять, а й зроблять все для того, щоб я пожалкувала про це! Вже ближче до вечора, мала за щастя поспілкуватися із таким собі Сергієм, який ґрунтовно підійшов до спілкування зі мною: професійно оперував знаннями кримінального та цивільного кодексу, ненав’язливо натякав на те, яке буде прийнято рішення по моїй заяві, що всі погрози складно довести, тощо. Та й взагалі, виявляється - я не їх клієнт: до мене у них претензій немає, моїх персональних даних вони не мають, договір позики мого брата наразі в архіві (доступу до нього закритий), але вони його вже передали колекторам – та кому саме не скаже, адже в них договір про нерозголошення інформації… Також, Сергій повідомив мені про те, що він не проти вирішення проблеми в рамках чинного законодавства, не володіє інформацією щодо осіб, які телефонували мені і моїм знайомим та вимагали гроші. Наостанок пообіцявши, що допоможе знайти вихід із ситуації, що склалася.

У бесіді з цим чоловіком мене насторожило те, що його голос був дуже схожим на того, хто кілька днів тому називався «Александр Николаевич Белов»…

А тим часом дзвінки продовжуються моїм сусідам, родичам мого чоловіка тата іншим знайомим. А кілька днів тому, на моєму авто відмовляють гальма. На СТО відповіли, що скоріше за все в автівці був підтятий гальмівний шланг…

Ось так історія. Між тим, дане «Кредит кафе» продовжує успішно функціонувати біля виходу з метро «Позняки».

На сайті компанії присутні виключно позитивні відгуки клієнтів. Компанія всіляко позиціонує свою відкритість та легкість в отриманні позики.

Також, на офіційному сайті «Кредит кафе» повідомляється, що компанія не вимагає від клієнтів застав і поручителів. 

Але як ми вже знаємо, вимагає третіх осіб - з яких за «все запитають». Навіть якщо новоспечені жертви вперше чують про позику родича чи знайомого.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.