Про побоїще на Осокорках | Дарниця.org

Про побоїще на Осокорках

15-16 травня на Осокорках сталася масова бійка через будівництво на березі озера «Небреж». За інформацією активістів, напередодні охоронці забудовника застосували фізичну силу до місцевих жителів.

Після чого, мешканці за підтримки представників націоналістичних організацій спробували заблокувати будівельну техніку, яку фірма-забудовник привезла на об'єкт будівництва житлового комплексу «Патріотика на озерах». За словами жителів, існує припис про заборону робіт, але компанія ігнорує його.

У підсумку - масова бійка, за участю представників забудовника, місцевих жителів та представників націоналістичних організацій. 

Присутні на місці інциденту кілька нарядів поліції, намагалися розв'язати конфлікт, але, як ви вже здогадалися – не зовсім успішно.

За інформацією правоохоронців, в результаті бійки на вулиці між громадськими активістами та охоронцями будівництва постраждали 17 осіб. «Близько 100 осіб почали хуліганські дії на території будівництва. Між охоронцями забудовника та активістами виникла бійка, під час якої правопорушники кидали каміння, підпалили приміщення для охоронців та пошкодили техніку для виконання будівельних робіт. В результаті конфлікту травми різного ступеня тяжкості отримали 17 осіб, зокрема працівник поліції», - йдеться у повідомленні…

Вирішується питання про порушення кримінальних проваджень за ст. 296 (хуліганство), ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Як зауважив голова фракції Об'єднання «Самопоміч» - Київ Сергій Гусовський: «Під загрозою знищення опинились останні клаптики київського «зеленого моря» - унікальна екосистема Осокорків.
Зелені луги, які колись пролягали вздовж всього лівого берега Дніпра (в межах Києва), на сьогодні вціліли від будівничого зухвальства лише в районі Осокорків. Озера Мартишів, Тягле і Небреж залишились чи не єдиними місцями для активного відпочинку дарничан. Але і на цю територію суне «орда» з будівельною технікою.
«ТОВ «Контактбудсервіс» задумало будівництво тут сорока 25-поверхівок. І це лише у першій черзі. Загалом забудовник передбачає зведення більше 2 мільйонів м² житла. Ви лише вдумайтесь, про лихо якого масштабу йдеться.
Київська «Самопоміч» вимагає від міської влади не лише заборонити будівництво, але й спільно із правоохоронними органами забезпечити дійсно його призупинення. Вимагаємо здійснити перевірку забудовника щодо дотримання ним режиму використання прибережних захисних смуг озер при будівництві».
Наразі відомо, що правоохоронці влаштували обшук у керівника Національного Корпусу Броварів Яна Натальєва. Разом з поліцією прибули представники охоронної фірми «Лівий берег».

Вашій увазі відео Нацкорпусу про хронологію подій, що сталася.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.