Оперуповноважений Дарницької поліції організовував збут наркотиків | Дарниця.org

Оперуповноважений Дарницької поліції організовував збут наркотиків

17 липня затримали старшого оперуповноваженого Дарницького управління поліції, який продавав наркотики. Разом з ним «пов'язали» і двох спільників-наркоторговців, які постачали йому заборонені речовини.

Незаконний бізнес 29-річний правоохоронець організував ще в березні поточного року. Тоді він затримав на крадіжці чоловіка і погрожуючи тюремним терміном змусив його продавати канабіс і амфетамін знайомим наркоманам, а гроші передавати йому.

Під час чергової «закупівлі» правоохоронці затримали його. Разом з ним вирахували двох спільників. Під час обшуків в квартирі працівника поліції, а також в його автомобілі, вилучили гроші, ваги для зважування наркотичних речовин і патрони до вогнепальної зброї. У інших затриманих вилучили наркотики і незареєстровану колекцію холодної зброї.
Злочинцям готуються повідомлення про підозру за частиною 2 статті 307 КК України та клопотання про обрання запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, що зовсім недавно - 26 червня в приміщенні Дарницького управління поліції відбувся круглий стіл з питань співпраці за участю Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, Дарницького управління поліції ГУНП в місті Києві та Громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації. Також, в обговоренні  взяли участь окремі представники ОСН, ОСББ, ЖБК.

Порядок денний складався з трьох питань:
1.    Виконання Плану спільних дій Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації та Дарницького управління поліції головного управління національної поліції України у місті Києві;
2.        Співпраця з дільничими;
3.         Програма «Безпечне місто».
Присутні обговорили нагальні проблеми та водночас пропонували шляхи їх вирішення.

Враховуючи вищезазначене, назріває питання: шановні, про яку взагалі співпрацю та взаємодію може йти мова? Коли старший оперуповноважений районної поліції організовує бізнес по збуту наркотиків спільно з наркоторговцями?


Просто ганьба!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.