Небезпечний рекламний щит на перехресті Драгоманова і Ахматової таки прибрали | Дарниця.org

Небезпечний рекламний щит на перехресті Драгоманова і Ахматової таки прибрали

Ще на початку березня 2018 року районний сайт «Дарниця.org» інформував читачів про небезпечний рекламний щит (на перехресті вулиць Драгоманова та Ахматової), що створював неабиякі незручності водіям, знаходячись на даному місці як мінімум з липня 2017 року.
Згодом, громадська організація направила на Дарницьку райдержадміністрацію запит на отримання публічної інформації щодо законності розміщення сумнівного рекламного щита. В отриманій відповіді значилося, що адміністрація не уповноважена стосовно розміщення та демонтажу зовнішньої реклами та не веде їх облік. У підсумку, Дарницька РДА перенаправила запит на Департамент містобудування та архітектури КМДА та КП «Київреклама» з проханням перевірити законність розміщення даного щита.

Уявіть, з того часу минуло 5 місяців – і відповідей від вищезгаданих органів досі немає! Тим не менш, щит майже відразу (після отримання запиту Дарницькою РДА) зник у невідомому напрямку!
Фото станом на 10 квітня 2018 року

Що це? Сором чиновників що їх ткнули носом в те, що вони недогледіли – тому до цього часу вони так і спромоглися надати офіційну відповідь? Чи завідомо незаконне розміщення щита було узгоджене з чиновниками, які просто закривали очі на порушення – тому можновладці для нівелювання конфліктної  ситуації вирішили його тихенько прибрати?
Але факт лишається – рекламний щит прибраний!
Фото станом на 29 травня 2018 року. З перемогою!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.