На Бортницькій станції стався залповий скид нечистот | Дарниця.org

На Бортницькій станції стався залповий скид нечистот

На очисні споруди Бортницької станції аерації (БСА) знову надійшли стоки із значним перевищенням норм забруднення.
Як повідомляє пресс-служба «Київводоканалу», наприкінці лютого на БСА було виявлено надходження стічних вод з перевищенням в 4 рази показників азоту амонійного - 81,1 мг/дм 3 (норма - 20мг/дм 3).
Основна причина таких перевищень концентрації - недобросовісні асенізатори, які незаконно здійснюють залпові скиди стоків в безпосередній близькості від БСА.
У «Київводоканалі» пояснюють, що залповий скид - це скид стічних вод в каналізацію з концентраціями забруднюючих речовин, що перевищують більш як у 20 разів допустимі величини показників, визначені в місцевих правилах приймання. Такі скиди виводять з ладу каналізаційні колектори та обладнання на насосних станціях, потребують збільшення витрат на очищення.
Злив стоків асенізаторами має здійснюватися виключно на спеціальних зливних станціях, що є на балансі Київводоканалу. На таких станціях перед потраплянням на споруди БСА стічні води розбавляються до необхідної концентрації.
Крім залпових скидів в каналізацію недобросовісні асенізатори зливають стоки в інших непередбачених для цього місцях, чим завдають велику шкоду навколишньому середовищу. Є випадки зливу фекалій у найближчих лісах, посадках, на полях та пустирях, а також в дощову каналізацію, яка не передбачає очистку стоків.
Деякі асенізатори примудряються зливати стоки у магістральний канал БСА, по якому вже очищена вода подається зі станції до Дніпра.
Київводоканал закликає мешканців столиці та передмістя користуватися послугами виключно тих асенізаторів, які мають договір з Київводоканалом. Це стосується мешканців приватного сектору, де немає централізованої каналізації.

Джерело: Газета Дарницькі Вісті на Facebook

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.