Методи роботи колекторів (Ненормативна лексика!) | Дарниця.org

Методи роботи колекторів (Ненормативна лексика!)

Районний сайт «Дарниця.org» два роки тому висвітлював неприємну ситуацію, в яку потрапив пересічний мешканець Дарницького району: «Все почалося з того, що мій брат взяв позику 1,000грн. в «Кредит кафе» біля метро «Позняки». За невідомих мені причин - борг не повернув. Я не була поручителем, контактною чи третьою особою. Про позику я не знала. Адже не проживаю з ним однією родиною». Далі розпочалися телефонні дзвінки з погрозами…

І ось, майже 2 роки потому - погрози поновилися! Те, що змушені вислуховувати громадяни, які особисто не брали жодної копійки у «Кредит кафе» просто вражає!
Увага! Нецензурна лексика! Приберіть дітей подалі!

Також погрози надходять і у повідомленнях. Окрім того чоловік, який назвався Русланом - спочатку відрекомендувався як слідчий Управління національної поліції!

Між тим, за офіційною інформацією Міністерства юстиції України, стосовно нормативно-правових актів, які регулюють діяльність колекторських компаній, повідомляється про те, що поняття «колектор», «колекторська організація», «колекторська діяльність» взагалі не передбачені чинним законодавством України! Виявляється, для надання правової оцінки колекторським діям слід виходити з правових підстав у кожному конкретному випадку. Відносно питання захисту населення у випадку тиску і погроз з боку колекторів, рекомендується керуватися ч.1 ст.15 та ч.1 ст. 16 Кодексу (згідно якого кожна особа має право на захист свого майна…).

Ось так, громадяни змушені лишатися сам на сам із необгрунтованими погрозами в свою сторону…

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.