Куди в місті можна безкоштовно сходити в туалет? | Дарниця.org

Куди в місті можна безкоштовно сходити в туалет?

Що робити, якщо під час прогулянки містом захотілося відвідати вбиральню, а такої поблизу не спостерігається? Вихід є – кожен громадянин має законне право безкоштовно і вільно користуватись туалетами в будь-яких закладах громадського харчування!
Такі права запроваджені ще з 20.04.2008 року та визначені розпорядженням Київської міської державної адміністрації «Про вільний доступ громадян до туалетів закладів громадського харчування».

Контроль за виконанням вищезгаданого розпорядження покладено на Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА, санітарно-епідеміологічні служби міста Києва та районні адміністрації.
Також, адміністратори закладів громадського харчування не мають права вимагати оплату за відвідування туалету або наполягати на оформленні замовлення.
Слід зауважити, що хоч такі права і прописані, але чимало працівників ресторанних господарств почувши від гостя, що зайшов «я до вбиральні», у кращому випадку зневажливо кивнуть в сторону клозету, а в гіршому – ввічливо скажуть що вам тут не туалет і попросять вийти. І ніхто у підсумку не покарає власника ресторану за поведінку його співробітника.
В Україні закони пишуться хороші, а от виконуються, на жаль, не дуже. Так й контроль за їх дотриманням належним чином не здійснюється. 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.