Кому не вистачає місць в Дарницьких дитсадках? | Дарниця.org

Кому не вистачає місць в Дарницьких дитсадках?

Останнім часом все більше батьків скаржаться на те, що практично неможливо влаштувати свою дитину до дитсадка. Електронні черги переповнені. Дана ситуація виникла насамперед внаслідок інтенсивної забудови житловими будинками та ігноруванням з боку забудовників спорудження об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема – дитсадків.
У підсумку, розуміючи патову ситуацію, одна з мешканок району створила на сайті Київради відповідну петицію з вимогою якнайшвидше посприяти у вирішенні гострого дефіциту місць у дитячих садках Дарницького району: «Згідно інформації в системі електронної черги до дитячого садка у Дарницькому районі, моя дитина, разом з декількома сотнями інших дітей, вже багато місяців стоїть у черзі, яка тільки збільшується, а не просувається.
Після особистої зустрічі з директорами декількох садків у Дарницькому районі отримали інформацію, що садочки переповнені, і ймовірність, що дитина попаде хоч в якийсь садочок в цьому районі практично нульова, або тільки у далекій перспективі.
Я, працююча мама 3-х річної дитини, щомісячно оплачую великі податки, але вже багато місяців спостерігаю цю безвихідну ситуацію з відсутністю місць у дитячих садочках Дарницького району, і не розумію як знайти можливість віддати дитину до державного дитячого садочку.
З упевненістю стверджую, що є ще сотні (а може вже й тисячі, враховуючи щільну забудову Дарницького району) таких батьків, які стикнулися з цією ж проблемою, і у відповідь від директорів садочків отримують тільки "немає місць, ми не можемо нічого зробити".
Прошу з усією серйозністю віднестися до даної петиції та якомога швидше почати вирішувати дану, давно назрілу, проблему!»
Підтримати петицію можна за цим посиланням:
https://old-petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=7892

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.