КМДА сприяє ініціативі ветеранів АТО щодо побудови реабілітаційного центру. | Дарниця.org

КМДА сприяє ініціативі ветеранів АТО щодо побудови реабілітаційного центру.

Головне управління земельних ресурсів КМДА нарешті сприяє ініціативі ветеранів АТО щодо побудови реабілітаційного центру. Наразі триває процедура оформлення дозволу на розробку проектної документації. Цій знаковій події передували місяці затяжної війни з поплічницею екс-міністра Присяжнюка Лесею Софієнко, яка незаконно користується громадською землею на Осокорках.
Нагадаємо, відповідно до публічної кадастрової карти, земля, де побудувала маєток Леся Степанівна, знаходиться у комунальній власності. Тому бійці АТО запропонували повернути землю громаді й створити тут реабілітаційний центр для побратимів.
Однак відповідь Головного управління земельних ресурсів КМДА викликала занепокоєння активістів та ветеранів: «Згідно з даними міського земельного кадастру, вказана Вами на схемі земельна ділянка обліковується за фізичною особою та входить в межі присадибної ділянки фізичної особи».
Від відписки про те, що земля вже обліковується, у департаменті відхрестилися. Мовляв, розібрались, сталася прикра помилка: «Нам дісталася стара система, колись внесли, що там є користувач такий-то і є домоволодіння. Система не має правової сили як кадастр. Оте речення – це помилка».

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.