Кличко закликав депутатів Київради розірвати договір оренди зі скандальним забудовником Осокорків | Дарниця.org

Кличко закликав депутатів Київради розірвати договір оренди зі скандальним забудовником Осокорків

"Друзі! Хочу підкреслити: якщо хтось думає, що поки мер лікується, можна "під шумок" провернути непорядні справи в столиці, то це не так! Я тримаю руку на пульсі подій", – написав на своїй сторінці у Facebook Віталій Кличко.
Він підкреслив, що депутати Київради на початку грудня минулого року підтримали в першому читанні рішення про розірвання договору оренди землі зі скандальним забудовником "Контактбудсервіс" на Осокорках.
"До того під час багатьох зустрічей і переговорів забудовник не чув ні міську адміністрацію, ні громадськість. Тому останнім попередженням стало прийняття в першому читанні проекту рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки на Осокорках. Щоб забудовник нарешті зрозумів, що не можна нехтувати інтересами суспільства, інтересами міста!", – зазначив мер.
За його словами, адміністрація міста дала можливість "Контактбудсервіс" до другого читання оплатити борги місту, припинити судові тяжби щодо зменшення орендної плати та досягти взаєморозуміння з територіальною громадою щодо необхідної інфраструктури і зелених зон в районі забудови на Осокорках.
Забудовник після цього представив на Містобудівній раді – фахівцям, громадськості, активістам – проект забудови. До нього були зауваження, які "Контактбудсервіс" повинен був врахувати до наступного засідання Містобудівної ради. Але замість цього, вчора забудовник оприлюднив заяву, що продовжить будівництво! І на будмайданчику на Осокорках вже навіть з'являється техніка, – обурився столичний очільник.
Він повідомив, що звернувся до секретаря Київради, щоб на найближчому засіданні було винесено і розглянуто у другому читанні рішення про розірвання договору оренди землі з забудовником "Контактбудсервіс" на Осокорках.
"Сподіваюся, депутати Київради підтримають це рішення. Такого нахабства і зневаги інтересами суспільства потрібно покласти край!", – підкреслив міський голова.
Кличко також додав, що забудовник апелює до дозвільних документів на будівництво. За даними профільного департаменту КМДА, освоєння ділянки повинні були почати ще до 2008 року. І "Контактбудсервіс" винен міському бюджету понад 65 000 000 гривень за оренду землі.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.