Хто відстоює і захищає інтереси громадськості - націоналісти чи копи? | Дарниця.org

Хто відстоює і захищає інтереси громадськості - націоналісти чи копи?

Районний сайт Дарниця орг висвітлював вручення підозри голові «Нацкорпусу» Сергію Філімонову.

Після чого , як відомо , 30 травня у Дарницькому Управління поліції допитували голову Київського нацкорпусу Сергія Філімонова (слідчі дії поліція ініціювала через те, що в екопарку «Осокорки». Національний Корпус та Національні Дружини допомогли місцевій громаді зупинити житлову забудову).
Дарницькі копи вочевидь злякалися того , що колеги Филимонова  почали підтягуватися до райвідділку (що розташовується поруч із Дарницьким  судом) і забарикадувалися всередині під приводом термінового «ремонту будівлі»! 

Кілька годин згодом суддя Дарницького суду прийняла рішення про нічний домашній арешт для голови нацкорпусу.
Прокуратура наполягала на застосуванні міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Очевидно , що рішення суду не стало найсуворішим.
Пізніше на сайті нацкорпусу з’явилася наступна інформація: «Київська місцева прокуратура визнала повідомлення про зміну раніше оголошеної підозри незаконним і постановила її скасувати.
Нагадаємо, що майже два роки «правоохоронна система» Києва намагається запроторити за ґрати нашого побратима, керівника Київського осередку Національного Корпусу Сергія Філімонова (друг «Філя»).
Всі ми пам'ятаємо події вересня 2016 року, коли група активістів на чолі з Сергієм Філімоновим припинили незаконну забудову на Святошино і провели акцію поблизу ПАТ ХК «Київміськбуд». Під час акції провокатори зірвали мирну акцію та ініціювали конфлікт. За наслідками цих подій було порушено кримінальну справу та почалося кримінальне переслідування нашого побратима.
Попри те, що обвинувальний акт стосовно Сергія визнано судами в 2017 році незаконним, вплив заможних забудовників на правоохоронців настільки суттєвий, що переслідування Сергія майже через 2 роки після подій набрало нових обертів.
Не цураючись незаконних методів та засобів задля досягнення своїх приватних інтересів, задля запроторення Сергія до в'язниці 30.05.2018 року слідчі незаконно вручено повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри.
Адвокат нашого побратима Едуард Вербінець оскаржив нову підозру як незаконну, безпідставну та таку, що грубо порушує норми чинного законодавства та право на захист Сергія Філімонова.
Результатом такого спротиву і відстоювання своїх прав Філіміновим та його захисником було визнання Київською місцевою прокуратурою повідомлення про зміну раніше оголошеної підозри незаконним. Тому прокуратура постановила її скасувати.
Таким чином, націоналісти здобули чергову перемогу в протистоянні з забудовниками та правоохоронцями, які обслуговують їхні інтереси!
Борімося та поборимо!»

З одного боку стає ніяково, що копи, на кшталт страусів ховають голову у пісок – при найменшому відчутті небезпеки, з іншого - гордість за згуртованість та відстоювання своєї громадянської позиції колег Филимонова.
Але якусь невидиму, тонку межу вже перетнули.
Як наслідок - маємо наочний приклад того як можна впливати на дії правоохоронців та вирок суду...

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.