Хто має контролювати зберігання відходів не у контейнерах? | Дарниця.org

Хто має контролювати зберігання відходів не у контейнерах?

Мешканці будинку №13 по вул. Бориса Гмирі скаржаться на порушення наказу МОЗУкраїни №145 від 17.03.2011р., а саме: порушення п.2.14 та п.2.13 зберігання відходів не у контейнерах.

Повідомляється, що відходи вивозять тоді, коли вже контейнери заповненні і відходи лежать біля контейнерів. Відходи у чорних мішках (як видно з фото) лежать з жовтня місяця 2018р.

Чи є у нас взагалі контроль за благоустроєм?

Фото за 02,04,05,07 грудня 2018року

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.