Хто контролює діяльність закладів «Швидкі гроші» (швидкі кредити)? | Дарниця.org

Хто контролює діяльність закладів «Швидкі гроші» (швидкі кредити)?

Кілька місяців тому, районний сайт «Дарниця.org» висвітлював непросту ситуацію мешканця Дарницького району, який без усіляких на те підстав став жертвою колекторів.

Після оприлюднення даної проблеми, громадська організація ініціювала запит на Дарницьку райдержадміністрацію – з проханням надати перелік закладів району, які пропонують населенню подібні «швидкі кредити». В свою чергу, Дарницька РДА перенаправила листа до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Пізніше, вищезгадана комісія навела перелік фінансових послуг згідно чинного законодавства, наприкінці зазначивши, що фінансова послуга «швидкі гроші» (швидкі кредити) не передбачена законом. Також додавши список всіх кредитних закладів, які зареєстровані у Києві (згідно Державного реєстру фінансових установ, який веде Нацкомфінпослуг). В даному переліку скандальної фінансової компанії «Партнер Фінанс» (з відділеннями під торговою маркою «Кредит Кафе») не виявилося…

Слід зауважити, що паралельно із запитом на Дарницьку РДА, громадська організація звернулась із аналогічним питанням до ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві. Однак, податкова спромоглася навести лише статті законів України, наостанок поінформувавши, що не володіє запитуваною інформацією…

Тим не менш, на сайті Міністерства юстиції України, через форму безкоштовного пошуку відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань – таки знайшлося ТОВ «Партнер Фінанс» з юридичною адресою: 02121, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 201-203, офіс 43.

Тепер хоча б зрозуміло, куди звертатися у випадку, коли ТОВ «Партнер Фінанс» передало ваш борг колекторській компанії…

Ось так, незважаючи на те, що ТОВ «Партнер-Фінанс» необґрунтовано віддає борги колекторським компаніям, котрі в подальшому тероризують громадян, які не мають жодного відношення до позик – дана фінансова установа продовжує розширювати свою мережу «Кредит Кафе». Цікаво, беручи до уваги масовий демонтаж малих архітектурних форм (МАФ) підприємців Києва, чи демонтують хоча б один МАФ даного товариства? Невже у столичного благоустрою (та й КМДА загалом) немає приводів звернути увагу на сумнівну діяльність ТОВ «Партнер Фінанс» - з філіалами по всій Україні?

Риторичне питання…

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.