Деякі батьки учнів Слов'янської гімназії – сепаратисти? | Дарниця.org

Деякі батьки учнів Слов'янської гімназії – сепаратисти?

У Слов'янській гімназії (вул. Драгоманова, 10в) розгорівся скандал між батьками учнів 5-го класу після того, як у школі запропонували їм за можливості допомогти речами і ліками воїнам АТО.
Одна з мам, Світлана, наполегливо висловлювала свої сепаратистські погляди: «Мені і моїй родині ніколи і нічим не загрожували мої співвітчизники з Донбасу. Калічити їх душі тим, що зараз відбувається - змушувати малювати малюнки атошнікам або збирати їм милостиню - це абсолютно неприйнятно», - підкреслила Світлана.

Жінку з сепаратистськими поглядами в листуванні батьків підтримав її чоловік Вадим: «Ніхто не сміє примушувати мою дитину писати листи людям в армії, які знищують мирне населення Донбасу», - написав чоловік.

Іншу маму, Тетяну Попову, яка відстоювала, що українські воїни - захисники і їх не можна звинувачувати у «знищенні мирних жителів Донбасу», ніхто з батьків не підтримав.
Згодом Служба безпеки України не відреагувала на її звернення: «Я надіслала СБУ посилання на свій публічний пост про цю ситуацію на моїй сторінці в Facebook. На жаль, ніякої від них реакції я не маю», - розповіла киянка.
За словами Попової, ця історія до сих пір не закінчилася: «Зборів батьківських ще не було. Але пані намагалася вимагати у мене вибачень у групі в Viber. Але допомогу військовим зібрали. На цей раз повних два мікроавтобуси зібрали! »- повідомила мешканка Дарницького району.

Також вона стверджує, що в Україні панує російськомовна українофобія.
Попова розповіла, як потрібно боротися з побутовим сепаратизмом: «В першу чергу, люди не повинні замовчувати цю тему і не боятися давати відсіч подібним мамам на своєму рівні. Також дуже потрібна законодавча база від наших чиновників для адекватного покарання за подібну поведінку - від адміністративного до вилучення українського громадянства. До речі міг би бути досвід прибалтійських країн, де є так звані паспорти негромадян. Ці негромадяни не мають виборчого права, не мають дозволу на роботу, не мають ніяких пільг від держави», - говорить вона.
Вона впевнена, що у війні проти агресії Росії є і її внесок: «По-перше, я впевнена в тому, що тема, яку я торкнулася, дуже важлива і про це не потрібно боятися голосно говорити. По-друге, я змогла вистояти в цій ситуації завдяки величезній підтримці моєї сім'ї, моїх реальних і віртуальних «старих» друзів, завдяки підтримці абсолютно незнайомих мені до того, але таких близьких за світоглядом і життєвою позицією нових друзів, які писали мені в «личку» і листів цих було дуже багато, тому дякую від щирого серця! По-третє, я дізналася що є люди, які потрапили в ще гірші історії і вони дійсно потребують нашої з вами підтримки!»- підсумувала жінка.
 

Comments

До відома автора публікації: наявність власної думки, навіть якщо така не збігається з думкою будь-кого - не ознака сепаратизму! Треба вчити, як то кажуть, "матчасть" та принаймні основні положення Конституції України. Закликати до війни, військових дій, збройного конфлікту, переслідувати громадян за їхні переконання, створювати "приватні" армії, батальони, озброєні угрупування громадян або уніформовані угрупування з ознаками військової дисципліни та забезпечувати такі угрупування будь-чим і таке інше - порушення Основного Закону України та кримінальний злочин! Усіляки доноси "службам" на людей на підставі власних збочених уяв про сьогодення та нав"язування чужим сім"ям й чужим дітям власних переконань - не лише пагано тхне сталінщиною та фашизмом, але й порушує цілий ряд положень діючого законодавства України! В країні, яка обрала собі демократичний шлях розвитку, шлях до цивілізованого європейського світу такі речі є неприйнятними і мають бути засудженими, тому й у публікації панянка Попова має не піаритися, а отримати громадьский осуд. Не вдаючись в інші деталі також зазначу , що не слід перетворювати навчальний процес у школах у приватну політичну "лавочку" й зону певних власних особистих інтересів. Школа - для отримання наукових знань і будь-яка і будь-чия дитина має на це повне конституційне право, без втручань та базікань усілякої збоченої наволочи, накшталт громадянки Поповї, яка переплутала школу для отримання знань, з агітаційним наметом на мітингу. Збройні сили України, згідно звітів профільного Міністерства, забезпечені усім необхідним, на що у бюджеті держави передбачені рекордно великі кошти. Кошти, яких як наслідок, не вистачає тепер на нормальне функціонування інших
важливих й мирних сфер життя країни. Додатковим джерелом фінансування армії є так званий "військовий збір". Якщо громадянка Попова має на меті принизити ось цим "жебракуванням" збройні сили України та звинуватити профільне міністерство в недостатньому фінансуванні, то це не складно зробити, також звернувшись за поясненнями у відповідні органи, та влаштувавши публічний галас навколо цього під відповідним відомством, а не перед малими дітьми й їхніми батьками у школі.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).