Дешевий самопіар чи безглузде шоу? | Дарниця.org

Дешевий самопіар чи безглузде шоу?

Ще на початку червня Дарницька райдержадміністрація інформувала про супер унікальний соціально-політичний проект з можливістю без корупції, компромісів і з совістю стати народним депутатом України. Зокрема, до Дарницької РДА звернувся телеканал 112, який знімав реаліті-шоу «Кандидат». 

За словами адміністрації: «Уперше, абсолютно прозоро країна буде спостерігати появу нового парламентарія з народу. Учасники вже пройшли відбірковий етап кастингу, на якому презентували власні законопроекти. Це реальний експеримент, адже людина, яка виграє, реально впливатиме на життя в цій країні. Одні учасники зосередилися на окремих, наприклад екологічних ініціативах. 

Довідково інформуємо, що у кастингу взяли участь сто українців у віці від 18 років. Від студентів, блогерів і рок-музикантів до журналістів, громадських діячів та представників місцевого самоврядування. Проект дає шанс стати народним депутатом всім, хто захоплюється політикою».
Що ж відбувалося наступного дня? Знімальна група приїхала разом з учасниками шоу, які несамовито почали висаджувати біля адміністрації квіти та фарбувати лавки!

 

До цього дійства долучився й керівник апарату Дарницької РДА Микола Калашник.

Якщо молодим лідерам, таким чином підказали діяти автори проекту (або керівництво Дарницької РДА) задля вищезгаданого «реального впливу на життя в цій країні» - то такі ініціативи «гроша ламаного» не варті. У такому випадку шоу повинно носити назву «Кандидат у двірники» чи «Кандидат із озеленення». Врешті-решт, навіщо Дарницькій РДА заохочувати та сприяти таким безглуздим телевізійним проектам широкого вжитку? Схоже на якийсь дешевий самопіар.

Comments

Мабуть потрібно було перефарбувати лавки. Або суботнік провести а бажаючих не було)))))

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.