Дарницький радіоринок | Дарниця.org

Дарницький радіоринок

Підприємці з Харківського торгівельного центру (відомий як ринок «Харківський», радіоринок) вирішили відстоювати свої робочі місця. Як стало відомо, забудовник планує зрівняти з землею даний ринок, на його місці спорудити чергові багатоповерхівки, а саме – ЖК «Лебединий». Адміністрація ринку до останнього приховувала інформацію про початок будівництва. Подейкують, що забудовник вже «домовився» з директором радіоринку – «відстібнувши» останньому певну суму. Директор ТОВ «Козак» (орендар земельної ділянки, де розташовується радіоринок та фактично власник радіоринку) запропонував людям шукати нове місце роботи.
Згодом, директор радіоринку підвищив орендну плату до 2000грн., тим самим виживаючи підприємців з насиджених місць.
Приватні підприємці вийшли з акціями протесту проти знищення ринку.

Пізно ввечері безперервно рухаючись вздовж пішохідного переходу, який з’єднує радіоринок та один з головних підходів до станції метро «Харківська» - тим самим фактично перекривши проїжджу частину по вул. Ревуцького.

Поліція в свою чергу також огородила мітингуючих від під'їжджаючих автівок.

Наступного дня, під час проведення суботньої ярмарки на Ревуцького, аби привернути увагу громадськості - підприємці вже підпалили старі шини…

Місцеві жителі в свою чергу непокояться про те, що у випадку спорудження багатоповерхівки і засипання частини поруч розташованого озера «Лебедине» – можуть виникнути серйозні проблеми зі станціями метрополітену (вірогідність підтоплення станцій «Харківська», «Вирлиця», «Червоний Хутір»).
Деякі мешканці виступають проти даного ринку, мотивуючи це тим, що він є джерелом бруду, місцем скупівлі крадених телефонів, тощо. Тим не менш, на ринку функціонують не тільки відділи із сумнівним прийомом та реалізацією крадених мобілок – у сусідніх павільйонах чимало дарничан купують господарські товари та будматеріали. Тож здебільшого жителі все ж таки підтримують радіоринок у нинішньому вигляді.

Вашій увазі пропонується відеозапис у кабінеті директора Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА Костянтина Федотова, який стверджує, що у забудовника відсутній погоджений детальний план території (ДПТ) - без якого взагалі не можна нічого споруджувати…

Про подальший перебіг подій на сайті «Дарниця.org»

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.