Дарницьке провалля (версія 2019). | Дарниця.org

Дарницьке провалля (версія 2019).

І року не минуло, як одне з найпомітніших і найсерйозніших аварій у Дарницькому районі, поблизу жвавого перехрестя по вул. Тростянецька та Харківського шосе знову дало про себе знати! Нагадаємо: торік, 15 грудня 2018 року поруч із вищезгаданим місцем розриття сталася аварія на новодарницькому колекторі: як стало відомо згодом, внаслідок дії газової корозії несуща спроможність була втрачена, верх труби зруйнувався та утворилося провалля земельної ділянки діаметром 6 метрів і глибиною 3,5 метра.

Тоді, здавалося б аварію усунули. Але ж ні – цьогоріч вже не перший місяць ситуація виглядає наступним чином.

І знову комунальники розрили асфальтове покриття і проводять ремонтні роботи поблизу перехрестя вул. Тростянецької і Харківського шосе.

Не обійшлося без звичних незручностей – перекрили кілька смуг руху у напрямку Харківського шосе, лишивши тільки одну для проїзду автомобілів.

Цікаво, коли ж завершаться цьогоріч багатостраждальні ремонтні роботи, та й чи завершаться взагалі?

Навіть у випадку усунення аварії та приведення ділянки до звичного стану, виходячи з практики - наступного року нас цілком ймовірно знову може чекати аналогічне розриття…

Comments

Цю діру розрили ще минулого року. І наразі ніякі роботи там не ведуться, а діра є. А сама аварія сталася у грудні 2017, а не 2018-му. Навіть посилання іде на січень 2018. Така ж сама діра є трохи далі - біля ХШ 154. Теж стоїть трансформатор і роботи не проводяться. Вона виникла літом цього року.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.