Дарницька РДА відзвітувалася перед громадськістю за піврічну роботи | Дарниця.org

Дарницька РДА відзвітувалася перед громадськістю за піврічну роботи

27 липня у приміщенні Дарницької РДА відбувся «Громадський звіт щодо роботи Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації за перше півріччя 2018 року».

Час проведення був обраний незручний – п’ятниця 09:00 ранку. Звісно, на такий час більшість активних і працюючих мешканців району просто не мали змоги відвідати звіт. 
Отже, на заході були присутні чиновники, представники громадських організацій та безпосередньо мешканці. А от депутатам звіт адміністрації здався зовсім не цікавим, адже судячи з фото - із 20 депутатів Київради був помічений лише один - Лариса Дегтярьова!

Загалом зустріч тривала годину, з яких половину часу було відведено безпосередньо під звіт, а час, що лишився - присутні у залі ставили свої запитання чиновникам, на кшталт: перейменування школи №296 іменем Олександра Кошиця, впровадження 2-ї зміни у дитсадках, будівництво амбулаторії на вул. Гмирі, 8 та вул. Завальній, підписання декларацій з лікарем, відсутність мистецьких закладів, розвантаження шкіл, покинуті автівки, незадовільна робота ліфтів, аварійні розриття, тощо.

Відеозапис звіту можна подивитися тут

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.