28.10.2013 планується проведення нелегітимного засідання Громадської Ради при Дарницькій адміністрації | Дарниця.org

28.10.2013 планується проведення нелегітимного засідання Громадської Ради при Дарницькій адміністрації

Відповідно до пункту 6.3. розділу 6 Регламенту Громадської Ради при Дарницькій РДА, визначає дату проведення чергового засідання Громадської Ради, ключові питання порядку денного та ухвалює план підготовки до цього засідання – Правління Громадської Ради. Голова ж Громадської Ради, згідно із п. 12 Положення про Громадську Раду при Дарницькій РДА, скликає та організовує підготовку та проведення її засідань. Тобто, після того, як Правління ГР визначить дату проведення чергового засідання, Голова ГР повинен скликати це засідання.

Згідно із п. 4.2.2. розділу 4 Регламенту Громадської ради при Дарницькій районній у місті Києві державній адміністрації засідання Правління ГР можуть скликатися за письмовим зверненням до голови ГР однієї третини членів Правління ГР. Відповідно до цього 19.09.2013 члени Правління Балабан Р.В., Назаренко Б.С., Сінцов Г.Л., Сташук Р.Ф., Таран В.В. та Федоренко А.П. письмово звернулись до Голови ГР Чермака І.І. з проханням призначити засідання Правління ГР на 16.30 25.09.2013.

Оскільки ніяких повідомлень від Голови ГР ніхто з членів Правління ГР не отримував, то всі члени Правління зібралися у запропонований для проведення засідання день та час,окрім Голови ГР, який не повідомив про причину своєї відсутності, слухавку не піднімав. Відповідно до п. 13. Положення про ГР під час відсутності голови ГР, виконує обов’язки Голови ради - Заступник Голови Громадської Ради, тому поступила пропозиція провести засідання Правління без Голови ГР та обрати головуючим на засіданні заступника Голови ГР – Сінцова Г.Л..

Під час цього засідання, відповідно до Регламенту, було визначено дату та час проведення IV-го засідання Громадської Ради – 22.10.2013 о 16:30, був затверджений попередній Порядок денний та План підготовки IV-го засідання Громадської Ради.

Про це, вчасно, було повідомлено Голову Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації С.І. Вітковського, Голову Громадської Ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації І.І. Чермака та Секретаря Громадської Ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації О.Ю. Свищову, з проханням зробити відповідні дії та прийняти необхідні рішення.

Однак жодних дій з боку С.І. Вітковського і І.І. Чермака зроблено не було, Секретарю ГР ніяких доручень не було надано.

18 жовтня на офіційному сайті Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації у розділі Громадська Рада, в розріз прийнятим на засіданні Правління ГР рішенням, було розміщено інформацію про те, що чергове засідання Громадської Ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації заплановане на 28 жовтня 2013 року з наступним Порядком денним:

За інформацією першого заступника голови Дарницької адміністрації В.М. Дзюби, на 28.10.2013 вирішив скликати чергове засідання Громадської Ради Голова Громадської Ради І.І. Чермак про що надіслав листа на ім’я голови Дарницької райдержадміністрації. На підставі цього листа С.І. Вітковський дав розпорядження розмісти відповідну інформацію.

Дії І.І. Чермака не відповідають діючому Регламенту Громадської Ради при Дарницькій РДА, що був затверджений Рішенням №1 на ІІІ-му засіданні Громадської Ради і С.І. Вітковський це знає, оскільки всі протоколи і рішення як Правління ГР так і засідань самої ГР, в копії, направляються до нього.

За дорученням членів Правління ГР, заступник голови ГР при ДРДА – Г.Л. Сінцов звернувся до С.І. Вітковського та І.І. Чермака з проханням провести оперативну нараду з питань підготовки чергового засідання Громадської Ради та прийняття рішень відповідно до Регламенту Громадської Ради. Оскільки слухавку Сергій Іванович не бере, то на його особистий мобільний були відправленні sms-повідомлення.

Станом на 16:00 23.10.2013 зустріч не відбулась.

18 жовтня до Голови Дарницької РДА був направлений інформаційний запит, щодо правомочності розміщення на офіційному сайті адміністрації інформації про чергове засідання Громадської Ради.

Під час підготовки даної статті, із ДРДА, за підписом першого заступника голови Дарницької РДА В.М. Дзюби, надійшла відповідь на запит, в якій Василь Маркович, в черговий раз показав свою не компетентність, вказавши на те, що Регламент громадської Ради при Дарницькій РДА не затверджений на її засіданні.

До речі, В.М. Дзюба є членом Громадської Ради при Дарницькій РДА, був присутній 10 червня 2013 року на ІІІ-му засіданні Громадської Ради та приймав активну участь в обговоренні проекту Регламенту, хоча за нього і не голосував.

За інформацією деяких членів Громадської Ради, на даний час повним ходом йде підготовка до проведення не легітимного засідання Громадської Ради при Дарницькій РДА.

Comments

Эктор Хименос Браво:

Когда работать будете, а не власть незаконными методами узурпировать, а "господа - робингуды"??? Регламент должен был соответствовать Положению, и те, кто по вашим словам за него не проголосовали поступили законно и правильно. А вы оставшиеся видимо этот регламент продавили большинством. Вот теперь и собирайтесь в составе 8 человек. Правление без управления))). Такое бывает. Смиритесь.

І.
Створення будь-якого колегіального органу (правління), це ознаки демократії, а ні узурпації влади.

ІІ.
1.1. Регламент Громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації (далі – Громадська рада або – ГР) є організаційно-правовим актом, який визначає процедурні питання діяльності Громадської ради по виконанню її завдань та здійсненню власних повноважень.
1.2. Регламент ГР розробляється на основі чинного законодавства України та конкретизує порядок реалізації норм Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 (далі – Типового положення) і Положення про ГР, розробленого на основі Типового.
Регламент роботи Ради, це загально прийнята практика роботи колегіальних органів від Верховної ради до місцевих рад, подібні регламенти прийняти в багатьох громадських радах, ось приклади:
Регламент Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)
http://kievcity.gov.ua/content/124_reglament.html
РЕГЛАМЕНТ громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації
http://zakgromrada.org.ua/materials/regl.pdf
РЕГЛАМЕНТ роботи громадської ради при Волинській обласній державній адміністрації
http://www.voladm.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=961:%D1%80...
Регламент Громадської ради при ДонОДА
https://docs.google.com/file/d/0ByazAGJGmCL4NEYzdlFqZHNTN3c/edit?usp=sha...

ІІІ.
Всі Рішення громадської ради приймаються відкритим голосуванням простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. Доречи, Регламент розглядався на ІІІ-му засіданні першим питанням, були присутні – 44 члени, «за» регламент проголосували – 24, Протокол та Рішення про прийняття регламенту підписані Головою та Секретарем Громадської Ради.

Эктор Хименов Браво:

Я тут изучил размещенные вами документы, и что заметил - Мамонтова в листе регистрации, как член правления фигурирует (номер 6 - регистрациооный), а в протоколе заседание этого правления, как приглашенная. Это, что завысили статус, или занизили? Или делаем, как удобно??? Как теперь можно верить во все тут написанно? Крутите информацией, как хотите, но граждане пристально за всем наблюдают...

Дарничанин:

читайте внимательно документ.
мамонтова расписалась в списке регистрации ВСЕХ ПРИСУТСТВУЮЩИХ на заседании правления, а не как член правления.

Эктор Хименос Браво:

Я читал мат-часть. И советую Вам сделать тоже самое, дарничанин. Список имеет название - заседание правление общественного совета - список регистрации, и фамилия - Мамонтова стоит со всеми, так называемыми членами правления, а приглашенный согласно этой регистрации - один, там не разглядеть, судя по протоколу Мерзенюк. Так, вот Мамонтова тоже должна была идти после двух точек слова - приглашенные, есть же такой пункт в этом списке.

Назаренко:

Мамонтова расписалась там, где посчитала нужным. К сожалению, многие делают то, что считают нужным, не учитывая существующей процедуры. Она расписалась там ошибочно. Я заметил это только после окочания заседания Правления.

МАМОНТОВ:

ЧТО ЗНАЧИТ - ДОЛЖНА БЫЛА? МЫ МАМОНТОВЫ НИКОМУ НИЧЕГО НЕ ДОЛЖНЫ! ГДЕ ХОТИМ, ТАМ И ПИШЕМ, И НЕ НАДО НАС ЗАГОНЯТЬ В РАМКИ!!!

Мамонтёнок:

моих родственников. Ну, пожалуйста. Не трогайте. А, если уж потрогали, то отпустите.

Эктор Хименос Браво:

А где ваш протокольчик об избрании правления???? А???? кто туда входит??? по какому принципу??? Граждане жду ответа!!!

Дарничанин:

Все протокольчики есть, и все они подписаны Чермаком, а ознакомиться с ними можно в секретариате Громадськой Рады. Если бы ДРДА работа так как надо, то они были бы размещены на ее официальном сайте

Эктор Хименос Браво:

как сформировалось Правление?????????? Разместите протокольчик, Народ будет ждать ответа. И кто согласно то ли Регламента то ли Положения должен входит в правления сообщите.

Гость:

Агроном синцов корчит из себя юриста и политика, а его уровень и место на полях и фермах. Там его демагогия не пройдет и толку будет больше

Геннадій Сінцов:

Краще підписуватись своїм ім"ям, не бійтеся :)))
Доречи, моя спеціалізація - АГРОХІМІК ГРУНТОЗНАВЕЦЬ.

Если место агронома Синцова на поле, то где место гинеколога Чермака?

Готов организовать для него эротический тур, можно -в, а можно-на

Мамонтёнок:

Культура в переводе означает: возделывание. Так, что не трогайте клан животных: Синцова и Мамонтову.

титаренко:

Я кстати не гинеколог, но посмотреть могу...

Єдиним документом, який регламентує роботу Громадської ради є положення,прийняте на основі Типового положення, затвердженого Кабміном. Це положення містить усі неообхідні для роботи ради та її скликання регламентні норми. Всі інші акти Громадської ради (регламенти,порядки)неможуть суперечити його нормам. А тому прийняття І.І. Чермаком рішення про скликання ради здійснене легітимно в межах його повважень, закріплених у Положенні про громадську раду, на відміну від його заступника, який свої повноваження перевищив

Дарничанин:

Прийняття таких документів, як регламент не суперечить Положенню.
1.1. Регламент Громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації (далі – Громадська рада або – ГР) є організаційно-правовим актом, який визначає процедурні питання діяльності Громадської ради по виконанню її завдань та здійсненню власних повноважень.
1.2. Регламент ГР розробляється на основі чинного законодавства України та конкретизує порядок реалізації норм Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 (далі – Типового положення) і Положення про ГР, розробленого на основі Типового.
Регламент роботи Ради, це загально прийнята практика роботи колегіальних органів від Верховної ради до місцевих рад, подібні регламенти прийняти в багатьох громадських радах, ось приклади:
Регламент Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)
http://kievcity.gov.ua/content/124_reglament.html
РЕГЛАМЕНТ громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації
http://zakgromrada.org.ua/materials/regl.pdf
РЕГЛАМЕНТ роботи громадської ради при Волинській обласній державній адміністрації
http://www.voladm.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=961:%D1%80...
Регламент Громадської ради при ДонОДА
https://docs.google.com/file/d/0ByazAGJGmCL4NEYzdlFqZHNTN3c/edit?usp=sha...
В Положенні не вказано, хто і яким чином формує порядок денний, визначає дату засідання.
12. Голова громадської ради:
організовує діяльність громадської ради;
скликає та організовує підготовку та проведення її засідань;
підписує документи від імені громадської ради;
представляє громадську раду у відносинах з Кабінетом Міністрів України, центральними і місцевими органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації;
може брати участь у засіданнях колегії Дарницької РДА.
Регламент лише деталізує процедуру.
6. Порядок підготовки засідань Громадської ради
6.1. Засідання Громадської ради є основною формою її діяльності, на яких розглядаються питання і приймаються рішення. Засідання ГР проводяться за необхідністю, але не рідше, ніж один раз на квартал (чергові засідання). Можуть проводитися також позачергові засідання ГР.
6.2. На засіданнях ГР можуть прийматися рішення з усіх питань, що входять до компетенції Громадської ради, у тому числі:
- затвердження Положення про Громадську раду та внесення в нього змін і доповнень;
- формування структури ГР та внесення змін;
- обрання голови ГР, заступника голови ГР, керівників (передбачених цим Регламентом) структурних підрозділів ГР, в тому числі координаторів секторів, керівника та членів секретаріату ГР;
- затвердження кількості структурних підрозділів ГР, їх назви, напрямків діяльності та персонального складу відповідно до самовизначення членів ГР;
- розподілення членів ГР (в разі не визначення щодо роботи у Секретаріаті або у одному з Робочих органів та у постійних експертних групах з розвитку територій) по структурним підрозділам;
- затвердження довгострокових та перспективних планів діяльності ГР, звітів про їх виконання;
- відзначення інститутів громадянського суспільства, державних службовців та окремих громадян за їх внесок у реалізацію та захист прав і свобод людини і громадянина, розвиток громадянського суспільства;
- затвердження Регламенту діяльності Громадської ради та внесення в нього змін і доповнень;
- виключення зі складу ГР її членів;
- затвердження Положень Робочих органів;
- затвердження положень Громадської ради з виконання певних повноважень та ініціатив Громадської ради як невід’ємних складових регламенту ГР;
- розгляд інших питань в межах власних повноважень ГР.
6.3. Правління ГР, спираючись на затверджений План роботи Громадської ради, за узгодженням із ДРДА визначає дату проведення чергового засідання ГР, ключові питання порядку денного та ухвалює план підготовки до цього засідання.
6.4. Письмові пропозиції до порядку денного чергового засідання ГР вносяться в секретаріат ГР головою ГР, керівниками структурних підрозділів та інших органів Громадської ради, а також членами ГР у термін, визначений планом підготовки засідання ГР.
6.5. Пропозиції мають містити формулювання питання, яке пропонується винести на розгляд ГР, обґрунтування необхідності його розгляду, відомості про ініціатора та доповідача на засіданні Громадської ради. До пропозицій додаються також проект рішення Громадської ради, пояснювальна записка та, за необхідності, інші матеріали з питання, що пропонується розглянути.
6.6. Пропозиції до порядку денного засідання ГР та проекти рішень розглядає правління Громадської ради, яке формує остаточний варіант попереднього порядку денного цього засідання ГР.
6.7. При складанні порядку денного засідання ГР першими рекомендується ставити питання, по яких є більше запрошених (вони можуть піти після розгляду цих питань). Решта питань розглядається за ступенем складності – від складніших до простіших.
6.8. У виняткових випадках доповнення до порядку денного можуть вноситися безпосередньо на засіданні Громадської ради у письмовій формі, з проектом рішення ГР і висновком відповідного профільного Робочого органу ГР, головою ГР, керівником Робочого органу (від імені Робочого органу), керівником секретаріату ГР та за письмовою пропозицією третини членів Громадської ради.
6.9. Секретаріат ГР не пізніше ніж за 10 календарних днів до наміченої дати проведення засідання ГР розсилає електронною поштою та в інший прийнятний спосіб усім членам ГР та запрошеним повідомлення про засідання ГР, що планується. У повідомленні вказується дата, час та місце проведення засідання ГР, попередній порядок денний. Повідомлення членам і запрошеним про засідання ГР дублюється по телефону та в інший спосіб.
6.10. На засідання ГР можуть бути запрошені посадові особи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники ІГС, трудових колективів, ЗМІ, керівники підприємств, установ, організацій району, громадяни. До списку запрошених обов'язково включаються доповідачі з питань, включених до порядку денного засідання.
6.11. Запрошення на засідання Громадської ради здійснює секретаріат ГР.
Правління передбачене цім Положенням:
5. Громадська рада має право:
1) утворювати постійні та тимчасові робочі органи (правління, секретаріат, комітети, комісії, експертні групи тощо);.
В Положенні жодним словом не обмежено право Правління визначати дату засідання, порядок денний та план підготовки до засідання.
Всі рішення громадської ради приймаються таким чином:
16. Рішення громадської ради приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні.
На ІІІ-му засіданні ГР, де приймався Регламент, були присутні – 44 члени, «за» регламент проголосували – 24, Протокол та Рішення про прийняття регламенту підписані Головою та Секретарем Громадської Ради.
Таким чином, шановний ЮРИСТЕ, Регламент діє і повинен використовуватись у роботі Ради 

Юрист:

Глибше вивчайте право. Громадська рада як орган, створюється на підставі рішення уряду і має право діяти та приймати своі.
Акти в рамках і порядку,визначеному типовим положенням і яким жодних додаткових регламентів не передбачено . Відповідно їх прийняття є незаконним а та група людей яка їх приймала порушила чинне законодавство і прийняла рішення нелегітимне в рамках державного права діє єдиний принцип -дозволено лише те,що дозволено законом

Питання про те, що- дозволено лише те, що дозволено законом, відноситься ло представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування! В усіх інших випадках діє принцип - дозволено те, що не заборонено законом.
На Вас, шановний юристе, скоріш за все, стоїть клеймо - держаний службовець. Громадська Рада, це не державний орган влади.

Юрист:

Усі дорадчі структури які створюються при органах державної влади у своїй роботі повинні неухильно дотримуватись принципів і норм якими керуються дані органи влади В противному випадку вони повинні діяти самостійно без входження до цих структур

Юрист, иди домой
На государственной службе кажется не переплачивают за сверхнормативный рабочий день

Гость:

Задача: Агроном мочит гінеколога а гинеколог мочит агрономами. Кому это выгодно? Ответ: С. Витковскому

Гость:

Задача: Агроном мочит гінеколога а гинеколог мочит агрономами. Кому это выгодно? Ответ: С. Витковскому

Сергей Иванович изобличен со своим планом?

Гость:

Разделяй и властвуй . А.Макиавелли

Гость:

Лох это судьба а развод лохов талант и мастерство

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.