28 дітей дітей співробітників ДНЗ №550 прирівняли до пільговиків та прийняли поза конкурсом (ДОКУМЕНТ) | Дарниця.org

28 дітей дітей співробітників ДНЗ №550 прирівняли до пільговиків та прийняли поза конкурсом (ДОКУМЕНТ)

Нещодавно сайт Дарниця.орг висвітлював конфлікт, що виник між керівництвом ДНЗ № 550 та мешканкою прилеглого будинку Вікторією, дитина якої є постраждалою від наслідків аварії на ЧАЕС.

Наразі ситуація має своє продовження: отримано відповідь від Дарницької РДА на запит щодо будинків, якізакріплені за даним садочком, та щодо кількості дітей-пільговиків і дітей співробітників даного дошкільного закладу.

Якщо подивитись, то із проектної потужності на 220 дітей, 181 місце займають пільгові категорії, та ще 28 - діти співробітників, а скільки ж для решти? - 11 місць.

Як бачимо, електронною системою запису закріплення будинків  за дитячими садками не передбачено, тож  цілком вірогідно, що в ДНЗ № 550 приїздять з усіх усюд.

Тим часом, Вікторія продовжує боротьбу за місце у зазначеному садочку. Як нам стало відомо,наразі нею подані скарги на керівництво садка до Прокуратури м.Києва, депутатам, які мають безпосереднє відношення до мера Києва  В.Кличко.  Вона впевнена, що дане питання вже підняте у КМДА.Тому поки сім’я  чекає на відповіді від Прокуратори й зупинятись не збирається. Тож якщо скаргами нічого не вдасться вирішити, Вікторія має на меті зустрітися із самим  мером Києва задля вирішення даного конфлікту.

Тим не менш, проблема тут не тільки і не стільки в керівництві конкретного закладу, скільки  в реальній нестачі місць для діте    й в існуючих дошкільних закладах. А це загалом є результатом неадекватної оцінки стану дошкільної освітита її недостатнього фінансування. Це актуальна й досить болюча тема  не лише Дарницького району, а й загалом міста. Хоча КМДА заявляє про свої «наполеонівські» плани щодо вирішення проблеми  з розширенням «дитячої мережі». Правда, невідомо як: чи то  комплексно по місту, чи то будівництвом садків тільки в окремому мікрорайоні. Та й саме будівництво займе  не менше 3 років. Взяти хоча б  сусідню вулицю Драгоманова, 6\1, девже другий рік будується новий державний дитячий садок.  Закінчення будівництва заплановане на грудень 2015 р., тобто ще через рік. Маємо надію, що так воно буде і новий садок відкриє свої  двері в першу чергу для маленьких дарничан. А поки, зважаючи на проблеми з електронною чергою, є усі підстави вимагати повернути закріплення за дитячими садками прилеглих будинків. Адже крокова доступність до садків залишається важливим фактором для багатьох сімей.


На будівництвінового садка поки тихо, ароботи ще багато

Садок на 220 місць. Реально -  вдвічі більше.

Comments

Вікторії

м. Київ, 02081
Директору КБУ
«Контактний центр міста Києва»
Жуковій Л. П.
Шановна Вікторіє Миколаївно!
Ваше звернення, що надійшло до КБУ «Контактний центр міста Києва» від 28.08.2014 №1 щодо влаштування Вашої дитини до дошкільного навчального закладу № 550 (пр-т Григоренка, 20-б) було уважно розглянуто та опрацьовано Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією.
За результатами розгляду повідомляємо наступне.
Зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів міста Києва відбувається відповідно Порядку (далі – Порядку) електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва», затвердженого наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.03.2014 № 184, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у місті Києві 09.04.2014 № 6/1059.
Відповідно до п. 3.1 Порядку прийом дітей до ДНЗ та запис до відповідної вікової групи здійснюється у порядку черговості їх електронного запису.
Відповідно п. 3.8 Порядку у разі відсутності вільних місць у пріоритетних (обраних) ДНЗ електронний запис залишається в Реєстрі до моменту наявності вільних місць.
Разом з тим, відповідно п. 2.7 Порядку передбачено зміну пріоритетних дитячих садків. Враховуючи, що у Вас є пільги на зарахування дитини до дошкільного навчального закладу Вам було запропоновано ДНЗ «Монтессорі-сад», як такий, що має меншу наповнюваність груп відповідного віку.
З метою зміни пріоритетного дошкільного навчального закладу Ви можете звернутися до районного управління освіти за адресою: Харківське шосе, 168-к (каб. № 22). Години прийому: щовівторка з 15.00 до 18.00 та щочетверга з 10.00 до 13.00 або за телефоном 562-66-08.
Відповідно до чинного законодавства наповнюваність ясельних груп становить 15 дітей. В ДНЗ № 550 функціонує лише одна група ясельного віку списковий склад якої значно перевищує встановлені норми.
Враховуючи, що у зазначеному вище навчальному закладі в електронній черзі перед Вами зареєстровано 23 дитини, які відповідно п. 3.9. Порядку мають право на пільговий прийом та відповідно мають менший реєстраційний номер, зарахування Вашої дитини до цього дитячого садка на теперішній час не є можливим.

ГоловаГ. Сінцов

Списовська
Бачинська
562 66 08

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.